Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO 3 RUNDACH

Po III kolejce

 

             

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

Lp.

Strzelcy

Bramki

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

1

Statom

3

7

16

6

2

1

0

10

1

Malinowski Grzegorz

5

 

51

Blok Marcin

1

2

Wyzwolenia

3

6

14

9

2

0

1

5

2

Rejmentowski Łukasz

4

 

52

Owsianko Sebastian

1

3

Młode Wilki

2

6

4

2

2

0

0

2

3

Biedrzycki Andrzej

4

 

53

Kakowski Tomasz

1

4

Czerniafka

3

6

8

7

2

0

1

1

4

Gutowski Błażej

3

 

 

 

 

5

Jagodne

3

4

7

7

1

1

1

0

5

Choiński Norbert

3

       

6

Drago

3

4

8

8

1

1

1

0

6

Poświata Sebastian

3

 

 

 

7

Snopki

3

4

9

10

1

1

1

-1

7

Owczarczyk Przemek

3

 

Lp.

Samobójcze

8

Gałczyniak

2

3

4

4

1

0

1

0

8

Nosek Radosław

3

 

1

Skrzecz Adam

1

9

Warszawska

3

2

7

8

0

2

1

-1

9

Malinowski Artur

3

 

2

Borzymowski Mariusz

1

10

FC Jeże

2

0

5

7

0

0

2

-2

10

Skrzecz Łukasz

2

 

3

Kuna Marek

1

11

Junior Team

3

0

7

21

0

0

3

-14

11

Czerwiński Krzysztof

2

       
     

42

89

89

12

6

12

0

12

Zach Patryk

2

 

Lp.

Żółte kartki

 

                   

13

Żbikowski Piotr

3

 

1

Galanek Mateusz

1

                   

14

Trześniewski Rafał

2

 

2

Pikóra Wojciech

1

   

15

Maciejewski Łukasz

2

 

3

Bylica Wojciech

1

                   

16

Sokołowski Mateusz

2

 

4

Sztachański Adam

1

                   

17

Zaczkowski Hubert

2

 

5

Waszkiewicz Łukasz

1

                   

18

Czerniak Damian

2

 

6

Barański Łukasz

1

                   

19

Romachow Konrad

1

 

7

Rejmentowski Łukasz

1

                   

20

Romachow Mateusz

1

 

8

Siwik Dawid

1

                   

21

Duda Sylwester

1

 

9

Wiśniewski Karol

1

                   

22

Koszewski Rafał

1

       
                   

23

Krawczyk Patryk

1

       
                   

24

Wasiulewicz Paweł

1

       
                   

25

Jastrzębski Michał

1

       
                   

26

Mięsak Łukasz

1

       
                   

27

Buczyński Karol

1

       
                   

28

Zaczkowski Adrian

1

       
                   

29

Borzymowski Mariusz

1

       
                   

30

Ladziński Mateusz

1

       
                   

31

Chudzik Krystian

1

       
                   

32

Sztrom Bartłomiej

1

       
                   

33

Samul Rafał

1

       
                   

34

Rejmentowski Marcin

1

       
                   

35

Dębek Krystian

1

       
                   

36

Sobiewski Kamil

1

       
                   

37

Remiszewski Rafał

1

       
                   

38

Waszkiewicz Adam

1

       
                   

39

Kuna Marek

1

       
                   

40

Rudnicki Witold

1

       
                   

41

Kowalczyk Piotr

1

       
                   

42

Galanek Kamil

1

       
                   

43

Głowacki Maciej

1

       
                   

44

Cichy Rafał

1

       
                   

45

Stodulski Marcin

1

       
                   

46

Obrycki Adam

1

       
                   

47

Pikóra Wojciech

1

       
                   

48

Skrzecz Adam

1

       
                   

49

Kowalczyk Aleksander

1

       
 

19.12.2011

               

50

Kibitlewski Adrian

1

       
 

Sporządził: Małgorzata Chylińska

           

 

 

 

       

 

Data powstania: wtorek, 20 gru 2011 10:57
Data opublikowania: wtorek, 20 gru 2011 11:04
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1686 razy