Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO VI RUNDZIE

Po VI kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Czerniafka

6

15

22

16

5

0

1

6

2

Młode Wilki

5

13

12

3

4

1

0

9

3

Statom

6

10

21

13

3

1

2

8

4

Snopki

5

10

14

12

3

1

1

2

5

Warszawska

6

9

17

8

2

3

1

9

6

Wyzwolenia

5

9

21

15

3

0

2

6

7

Drago

6

7

15

15

2

1

3

0

8

Jagodne

5

7

11

12

2

1

2

-1

9

Gałczyniak

5

3

5

11

1

0

4

-6

10

Junior Team

6

3

13

33

1

0

5

-20

11

FC Jeże

5

0

8

21

0

0

5

-13

 

 

 

86

159

159

26

8

26

0

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

1

Malinowski Grzegorz

9

 

51

Galanek Kamil

1

2

Biedrzycki Andrzej

6

 

52

Głowacki Maciej

1

3

Gutowski Błażej

5

 

53

Cichy Rafał

1

4

Czerniak Damian

5

 

54

Stodulski Marcin

1

5

Rejmentowski Łukasz

4

 

55

Zaczkowski Sebastian

1

6

Owczarczyk Przemek

4

 

56

Kibitlewski Adrian

1

7

Koszewski Rafał

4

 

57

Blok Marcin

1

8

Poświata Sebastian

4

 

58

Owsianko Sebastian

1

9

Skrzecz Łukasz

4

 

59

Kakowski Tomasz

1

10

Żbikowski Piotr

4

 

60

Łajewski Paweł

1

11

Krawczyk Patryk

4

 

61

Pyć Michał

1

12

Kierznowski Mateusz

4

 

62

Dobrowolski Rafał

1

13

Choiński Norbert

3

 

63

Makowski Kamil

1

14

Nosek Radosław

3

 

64

Krystjaniak Mariusz

1

15

Malinowski Artur

3

 

65

Makowski Łukasz

1

16

Trześniewski Rafał

3

 

66

Jurczykowski Mateusz

1

17

Maciejewski Łukasz

3

 

67

Jakubczyk Patryk

1

18

Mięsak Łukasz

3

 

68

Gruszczyński Rafał

1

19

Kuna Marek

3

 

69

Korwek Kamil

1

20

Pikóra Wojciech

3

 

70

Kuna Adam

1

21

Zach Patryk

3

 

71

Galanek Mateusz

1

22

Rejmentowski Marcin

3

 

 

 

 

23

Waszkiewicz Łukasz

3

 

 

 

 

24

Czerwiński Krzysztof

2

 

 

 

25

Sokołowski Mateusz

2

 

 

 

 

26

Zaczkowski Hubert

2

 

 

 

 

27

Waszkiewicz Adam

2

 

 

 

 

28

Obrycki Adam

2

 

Lp.

Samobójcze

 

29

Skrzecz Adam

2

 

1

Skrzecz Adam

1

30

Sztrom Bartłomiej

2

 

2

Borzymowski Mariusz

1

31

Samul Rafał

2

 

3

Kuna Marek

1

32

Kowalczyk Aleksander

2

 

4

Zieliński Dawid

1

33

Romachow Konrad

2

 

5

Wieczorek Dominik

1

34

Borzymowski Mariusz

2

 

 

 

 

35

Dębek Krystian

2

 

 

 

 

36

Kalwejt Jacek

2

 

 

 

 

37

Wysokiński Norbert

2

 

 

 

 

38

Waszkiewicz Marek

2

 

 

 

 

39

Sobiewski Kamil

2

 

Lp.

Żółte kartki

40

Romachow Mateusz

1

 

1

Galanek Mateusz

2

41

Duda Sylwester

1

 

2

Rejmentowski Łukasz

2

42

Wasiulewicz Paweł

1

 

3

Pikóra Wojciech

1

43

Jastrzębski Michał

1

 

4

Bylica Wojciech

1

44

Buczyński Karol

1

 

5

Sztachański Adam

1

45

Zaczkowski Adrian

1

 

6

Waszkiewicz Łukasz

1

46

Ladziński Mateusz

1

 

7

Barański Łukasz

1

47

Chudzik Krystian

1

 

8

Siwik Dawid

1

48

Remiszewski Rafał

1

 

9

Wiśniewski Karol

1

49

Rudnicki Witold

1

 

10

Kowalczyk Paweł

1

50

Kowalczyk Piotr

1

 

11

Dębek Krystian

1

 

 

23.01.2012

 

 

Sporządził: Małgorzata Chylińska

 

Data powstania: poniedziałek, 23 sty 2012 12:42
Data opublikowania: poniedziałek, 23 sty 2012 13:03
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1507 razy