Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO VII RUNDZIE

 

Po VII kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Młode Wilki

6

16

20

5

5

1

0

15

2

Czerniafka

6

15

22

16

5

0

1

6

3

Snopki

6

13

18

13

4

1

1

5

4

Warszawska

7

12

20

9

3

3

1

11

5

Statom

7

10

22

16

3

1

3

6

6

Drago

7

10

20

16

3

1

3

4

7

Jagodne

6

10

17

12

3

1

2

5

8

Wyzwolenia

6

9

23

23

3

0

3

0

9

Gałczyniak

6

3

6

15

1

0

5

-9

10

Junior Team

7

3

13

39

1

0

6

-26

11

FC Jeże

6

0

9

26

0

0

6

-17

 

 

 

101

190

190

31

8

31

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

 

1

Malinowski Grzegorz

11

 

51

Zaczkowski Adrian

1

 

2

Biedrzycki Andrzej

9

 

52

Remiszewski Rafał

1

 

3

Koszewski Rafał

7

 

53

Rudnicki Witold

1

 

4

Gutowski Błażej

5

 

54

Kowalczyk Piotr

1

 

5

Czerniak Damian

5

 

55

Galanek Kamil

1

 

6

Żbikowski Piotr

5

 

56

Głowacki Maciej

1

 

7

Krawczyk Patryk

5

 

57

Cichy Rafał

1

 

8

Nosek Radosław

5

 

58

Stodulski Marcin

1

 

9

Waszkiewicz Marek

5

 

59

Kibitlewski Adrian

1

 

10

Rejmentowski Łukasz

4

 

60

Blok Marcin

1

 

11

Owczarczyk Przemek

4

 

61

Owsianko Sebastian

1

 

12

Poświata Sebastian

4

 

62

Kakowski Tomasz

1

 

13

Skrzecz Łukasz

4

 

63

Łajewski Paweł

1

 

14

Kierznowski Mateusz

4

 

64

Pyć Michał

1

 

15

Trześniewski Rafał

4

 

65

Dobrowolski Rafał

1

 

16

Waszkiewicz Łukasz

4

 

66

Makowski Kamil

1

 

17

Choiński Norbert

3

 

67

Krystjaniak Mariusz

1

 

18

Malinowski Artur

3

 

68

Makowski Łukasz

1

 

19

Maciejewski Łukasz

3

 

69

Jurczykowski Mateusz

1

 

20

Mięsak Łukasz

3

 

70

Jakubczyk Patryk

1

 

21

Kuna Marek

3

 

71

Gruszczyński Rafał

1

 

22

Pikóra Wojciech

3

 

72

Kuna Adam

1

 

23

Zach Patryk

3

 

73

Mogilski Mariusz

1

 

24

Rejmentowski Marcin

3

 

74

Jędra Kamil

1

 

25

Borzymowski Mariusz

3

 

75

Biernat Grzegorz

1

 

26

Kalwejt Jacek

3

 

 

 

 

 

27

Galanek Mateusz

3

 

 

 

 

 

28

Czerwiński Krzysztof

2

 

Lp.

Samobójcze

 

 

29

Sokołowski Mateusz

2

 

1

Skrzecz Adam

1

 

30

Zaczkowski Hubert

2

 

2

Borzymowski Mariusz

1

 

31

Waszkiewicz Adam

2

 

3

Kuna Marek

1

 

32

Obrycki Adam

2

 

4

Zieliński Dawid

1

 

33

Skrzecz Adam

2

 

5

Wieczorek Dominik

1

 

34

Sztrom Bartłomiej

2

 

 

 

 

 

35

Samul Rafał

2

 

 

 

 

 

36

Kowalczyk Aleksander

2

 

Lp.

Żółte kartki

 

 

37

Romachow Konrad

2

 

1

Galanek Mateusz

2

 

38

Dębek Krystian

2

 

2

Rejmentowski Łukasz

2

 

39

Wysokiński Norbert

2

 

3

Pikóra Wojciech

1

 

40

Sobiewski Kamil

2

 

4

Bylica Wojciech

1

 

41

Jastrzębski Michał

2

 

5

Sztachański Adam

1

 

42

Ladziński Mateusz

2

 

6

Waszkiewicz Łukasz

1

 

43

Chudzik Krystian

2

 

7

Barański Łukasz

1

 

44

Zaczkowski Sebastian

2

 

8

Siwik Dawid

1

 

45

Korwek Kamil

2

 

9

Wiśniewski Karol

1

 

46

Dębek Konrad

2

 

10

Kowalczyk Paweł

1

 

47

Romachow Mateusz

1

 

11

Dębek Krystian

1

 

48

Duda Sylwester

1

 

12

Mogilski Mariusz

1

 

49

Wasiulewicz Paweł

1

 

13

Ulążka Kamil

1

 

50

Buczyński Karol

1

 

14

Rejmentowski Marcin

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.01.2012

 

 

 

Sporządził: Małgorzata Chylińska

 

                                       

 

Data powstania: poniedziałek, 30 sty 2012 13:33
Data opublikowania: poniedziałek, 30 sty 2012 13:57
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1624 razy