Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO VIII RUNDZIE

Po VIII kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Młode Wilki

7

19

25

8

6

1

0

17

2

Czerniafka

7

18

26

17

6

0

1

9

3

Snopki

7

13

21

18

4

1

2

3

4

Statom

8

13

25

17

4

1

3

8

5

Drago

8

13

27

19

4

1

3

8

6

Jagodne

7

13

20

13

4

1

2

7

7

Warszawska

7

12

20

9

3

3

1

11

8

Wyzwolenia

7

9

26

30

3

0

4

-4

9

Gałczyniak

7

3

7

18

1

0

6

-11

10

Junior Team

8

3

14

43

1

0

7

-29

11

FC Jeże

7

0

10

29

0

0

7

-19

 

 

 

116

221

221

36

8

36

0

 

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

1

Malinowski Grzegorz

11

 

53

Mogilski Mariusz

2

2

Biedrzycki Andrzej

10

 

54

Ziętek Mariusz

2

3

Koszewski Rafał

8

 

55

Romachow Mateusz

1

4

Waszkiewicz Marek

7

 

56

Duda Sylwester

1

5

Gutowski Błażej

6

 

57

Wasiulewicz Paweł

1

6

Czerniak Damian

6

 

58

Remiszewski Rafał

1

7

Nosek Radosław

6

 

59

Rudnicki Witold

1

8

Poświata Sebastian

6

 

60

Galanek Kamil

1

9

Żbikowski Piotr

5

 

61

Głowacki Maciej

1

10

Krawczyk Patryk

5

 

62

Cichy Rafał

1

11

Kierznowski Mateusz

5

 

63

Stodulski Marcin

1

12

Trześniewski Rafał

5

 

64

Kibitlewski Adrian

1

13

Waszkiewicz Łukasz

5

 

65

Blok Marcin

1

14

Rejmentowski Łukasz

4

 

66

Owsianko Sebastian

1

15

Owczarczyk Przemek

4

 

67

Łajewski Paweł

1

16

Skrzecz Łukasz

4

 

68

Pyć Michał

1

17

Maciejewski Łukasz

4

 

69

Krystjaniak Mariusz

1

18

Mięsak Łukasz

4

 

70

Makowski Łukasz

1

19

Kalwejt Jacek

4

 

71

Jurczykowski Mateusz

1

20

Kowalczyk Piotr

4

 

72

Jakubczyk Patryk

1

21

Choiński Norbert

3

 

73

Gruszczyński Rafał

1

22

Malinowski Artur

3

 

74

Kuna Adam

1

23

Kuna Marek

3

 

75

Jędra Kamil

1

24

Pikóra Wojciech

3

 

76

Biernat Grzegorz

1

25

Zach Patryk

3

 

77

Żbikowski Łukasz

1

26

Rejmentowski Marcin

3

 

78

Gruszczyński Artur

1

27

Borzymowski Mariusz

3

 

79

Rumiński Łukasz

1

28

Galanek Mateusz

3

 

80

Kowalczyk Mateusz

1

29

Jastrzębski Michał

3

 

 

 

 

30

Czerwiński Krzysztof

2

 

Lp.

Samobójcze

 

31

Sokołowski Mateusz

2

 

1

Skrzecz Adam

1

32

Zaczkowski Hubert

2

 

2

Borzymowski Mariusz

1

33

Waszkiewicz Adam

2

 

3

Kuna Marek

1

34

Obrycki Adam

2

 

4

Zieliński Dawid

1

35

Skrzecz Adam

2

 

5

Wieczorek Dominik

1

36

Sztrom Bartłomiej

2

 

 

 

 

37

Samul Rafał

2

 

 

 

 

38

Kowalczyk Aleksander

2

 

Lp.

Żółte kartki

 

39

Romachow Konrad

2

 

1

Galanek Mateusz

2

40

Dębek Krystian

2

 

2

Rejmentowski Łukasz

2

41

Wysokiński Norbert

2

 

3

Pikóra Wojciech

1

42

Sobiewski Kamil

2

 

4

Bylica Wojciech

1

43

Ladziński Mateusz

2

 

5

Sztachański Adam

1

44

Chudzik Krystian

2

 

6

Waszkiewicz Łukasz

1

45

Zaczkowski Sebastian

2

 

7

Barański Łukasz

1

46

Korwek Kamil

2

 

8

Siwik Dawid

1

47

Dębek Konrad

2

 

9

Wiśniewski Karol

1

48

Buczyński Karol

2

 

10

Kowalczyk Paweł

1

49

Zaczkowski Adrian

2

 

11

Dębek Krystian

1

50

Kakowski Tomasz

2

 

12

Mogilski Mariusz

1

51

Dobrowolski Rafał

2

 

13

Ulążka Kamil

1

52

Makowski Kamil

2

 

14

Rejmentowski Marcin

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.02.2012

 

 

Sporządził: Małgorzata Chylińska

 

Data powstania: poniedziałek, 6 lut 2012 09:31
Data opublikowania: poniedziałek, 6 lut 2012 09:53
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1635 razy