Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO IX RUNDZIE

Po IX kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Czerniafka 

8

21

30

18

7

0

1

12

2

Młode Wilki

8

19

26

11

6

1

1

15

3

Statom 

9

16

32

20

5

1

3

12

4

Drago

9

16

30

20

5

1

3

10

5

Jagodne

8

16

24

16

5

1

2

8

6

Warszawska

8

15

26

9

4

3

1

17

7

Snopki

8

13

22

22

4

1

3

0

8

Wyzwolenia

8

9

26

36

3

0

5

-10

9

Gałczyniak

8

3

10

22

1

0

7

-12

10

Junior Team

8

3

14

43

1

0

7

-29

11

FC Jeże

8

0

13

36

0

0

8

-23

 

 

 

131

253

253

41

8

41

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

 

1

Malinowski Grzegorz

11

 

2

Biedrzycki Andrzej

11

 

3

Waszkiewicz Marek

9

 

4

Koszewski Rafał

8

 

5

Poświata Sebastian

7

 

6

Kierznowski Mateusz

7

 

7

Gutowski Błażej

6

 

8

Czerniak Damian

6

 

9

Nosek Radosław

6

 

10

Trześniewski Rafał

6

 

11

Skrzecz Łukasz

6

 

12

Żbikowski Piotr

5

 

13

Krawczyk Patryk

5

 

14

Waszkiewicz Łukasz

5

 

15

Rejmentowski Łukasz

5

 

16

Jastrzębski Michał

5

 

17

Owczarczyk Przemek

4

 

18

Maciejewski Łukasz

4

 

19

Mięsak Łukasz

4

 

20

Kalwejt Jacek

4

 

21

Kowalczyk Piotr

4

 

22

Galanek Mateusz

4

 

23

Kakowski Tomasz

4

 

24

Choiński Norbert

3

 

25

Malinowski Artur

3

 

26

Kuna Marek

3

 

27

Pikóra Wojciech

3

 

28

Zach Patryk

3

 

29

Rejmentowski Marcin

3

 

30

Borzymowski Mariusz

3

 

31

Romachow Konrad

3

 

32

Wysokiński Norbert

3

 

33

Sobiewski Kamil

3

 

34

Zaczkowski Sebastian

3

 

35

Dębek Konrad

3

 

36

Chudzik Krystian

3

 

37

Czerwiński Krzysztof

2

 

38

Sokołowski Mateusz

2

 

39

Zaczkowski Hubert

2

 

40

Waszkiewicz Adam

2

 

41

Obrycki Adam

2

 

42

Skrzecz Adam

2

 

43

Sztrom Bartłomiej

2

 

44

Samul Rafał

2

 

45

Kowalczyk Aleksander

2

 

46

Dębek Krystian

2

 

47

Ladziński Mateusz

2

 

48

Korwek Kamil

2

 

49

Buczyński Karol

2

 

50

Zaczkowski Adrian

2

 

51

Dobrowolski Rafał

2

 

52

Makowski Kamil

2

 

53

Mogilski Mariusz

2

 

54

Ziętek Mariusz

2

 

55

Głowacki Maciej

2

 

56

Blok Marcin

2

 

57

Krystjaniak Mariusz

2

 

58

Jędra Kamil

2

 

59

Biernat Grzegorz

2

 

60

Wiśniewski Karol

2

 

61

Duda Sylwester

2

 

62

Gruszczyński Artur

2

 

63

Romachow Mateusz

1

 

64

Wasiulewicz Paweł

1

 

65

Remiszewski Rafał

1

 

66

Rudnicki Witold

1

 

67

Galanek Kamil

1

 

68

Cichy Rafał

1

 

69

Stodulski Marcin

1

 

70

Kibitlewski Adrian

1

 

71

Owsianko Sebastian

1

 

72

Łajewski Paweł

1

 

73

Pyć Michał

1

 

74

Makowski Łukasz

1

 

75

Jurczykowski Mateusz

1

 

76

Jakubczyk Patryk

1

 

77

Gruszczyński Rafał

1

 

78

Kuna Adam

1

 

79

Żbikowski Łukasz

1

 

80

Rumiński Łukasz

1

 

81

Kowalczyk Mateusz

1

 

82

Ulążka Kamil

1

 

                         

 

Lp.

Samobójcze

 

1

Skrzecz Adam

1

2

Borzymowski Mariusz

1

3

Kuna Marek

1

4

Zieliński Dawid

1

5

Wieczorek Dominik

1

6

Stodulski Marcin

1

 

 

 

Lp.

Żółte kartki

 

1

Galanek Mateusz

2

2

Rejmentowski Łukasz

2

3

Pikóra Wojciech

1

4

Bylica Wojciech

1

5

Sztachański Adam

1

6

Waszkiewicz Łukasz

1

7

Barański Łukasz

1

8

Siwik Dawid

1

9

Wiśniewski Karol

1

10

Kowalczyk Paweł

1

11

Dębek Krystian

1

12

Mogilski Mariusz

1

13

Ulążka Kamil

1

14

Rejmentowski Marcin

1

15

Wasiulewicz Paweł

1

16

Zaczkowski Sebastian

2

17

Czerniak Damian

1

18

Borzymowski Mariusz

1

 

13.02.2012

 

 

Sporządził: Małgorzata Chylińska

 

Data powstania: poniedziałek, 13 lut 2012 14:27
Data opublikowania: poniedziałek, 13 lut 2012 14:41
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1628 razy