Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO 10 RUNDZIE

 

Po X kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Czerniafka

9

24

34

21

8

0

1

13

2

Młode Wilki

9

22

28

11

7

1

1

17

3

Jagodne

9

19

35

18

6

1

2

17

4

Warszawska

9

18

33

9

5

3

1

24

5

Statom

10

16

32

22

5

1

4

10

6

Drago

9

16

30

20

5

1

3

10

7

Snopki

9

13

24

33

4

1

4

-9

8

Wyzwolenia

9

9

28

41

3

0

6

-13

9

Gałczyniak

9

3

13

26

1

0

8

-13

10

Junior Team

9

3

14

50

1

0

8

-36

11

FC Jeże

9

3

18

38

1

0

8

-20

 

 

 

146

289

289

46

8

46

0

 

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

1

Malinowski Grzegorz

13

2

Waszkiewicz Marek

12

3

Biedrzycki Andrzej

11

4

Gutowski Błażej

9

5

Trześniewski Rafał

9

6

Koszewski Rafał

8

7

Poświata Sebastian

7

8

Kierznowski Mateusz

7

9

Czerniak Damian

7

10

Żbikowski Piotr

7

11

Galanek Mateusz

7

12

Nosek Radosław

6

13

Skrzecz Łukasz

6

14

Krawczyk Patryk

5

15

Waszkiewicz Łukasz

5

16

Rejmentowski Łukasz

5

17

Jastrzębski Michał

5

18

Dębek Krystian

5

19

Blok Marcin

5

20

Owczarczyk Przemek

4

21

Maciejewski Łukasz

4

22

Mięsak Łukasz

4

23

Kalwejt Jacek

4

24

Kowalczyk Piotr

4

25

Kakowski Tomasz

4

26

Pikóra Wojciech

4

27

Zach Patryk

4

28

Romachow Konrad

4

29

Gruszczyński Artur

4

30

Choiński Norbert

3

31

Malinowski Artur

3

32

Kuna Marek

3

33

Rejmentowski Marcin

3

34

Borzymowski Mariusz

3

35

Wysokiński Norbert

3

36

Sobiewski Kamil

3

37

Zaczkowski Sebastian

3

38

Dębek Konrad

3

39

Chudzik Krystian

3

40

Korwek Kamil

3

41

Dobrowolski Rafał

3

42

Wiśniewski Karol

3

43

Duda Sylwester

3

44

Czerwiński Krzysztof

2

45

Sokołowski Mateusz

2

46

Zaczkowski Hubert

2

47

Waszkiewicz Adam

2

48

Obrycki Adam

2

49

Skrzecz Adam

2

50

Sztrom Bartłomiej

2

51

Samul Rafał

2

52

Kowalczyk Aleksander

2

53

Ladziński Mateusz

2

54

Buczyński Karol

2

55

Zaczkowski Adrian

2

56

Makowski Kamil

2

57

Mogilski Mariusz

2

58

Ziętek Mariusz

2

59

Głowacki Maciej

2

60

Krystjaniak Mariusz

2

61

Jędra Kamil

2

62

Biernat Grzegorz

2

63

Jakubczyk Patryk

2

64

Waszkiewicz Tadeusz

2

65

Romachow Mateusz

1

66

Wasiulewicz Paweł

1

67

Remiszewski Rafał

1

68

Rudnicki Witold

1

69

Galanek Kamil

1

70

Cichy Rafał

1

71

Stodulski Marcin

1

72

Kibitlewski Adrian

1

73

Owsianko Sebastian

1

74

Łajewski Paweł

1

75

Pyć Michał

1

76

Makowski Łukasz

1

77

Jurczykowski Mateusz

1

78

Gruszczyński Rafał

1

79

Kuna Adam

1

80

Żbikowski Łukasz

1

81

Rumiński Łukasz

1

82

Kowalczyk Mateusz

1

83

Ulążka Kamil

1

84

Remiszewski Łukasz

1

 

Lp.

Samobójcze

 

1

Skrzecz Adam

1

2

Borzymowski Mariusz

1

3

Kuna Marek

1

4

Zieliński Dawid

1

5

Wieczorek Dominik

1

6

Stodulski Marcin

1

 

 

 

Lp.

Żółte kartki

 

1

Galanek Mateusz

2

2

Rejmentowski Łukasz

2

3

Pikóra Wojciech

1

4

Bylica Wojciech

1

5

Sztachański Adam

1

6

Waszkiewicz Łukasz

1

7

Barański Łukasz

1

8

Siwik Dawid

1

9

Wiśniewski Karol

1

10

Kowalczyk Paweł

1

11

Dębek Krystian

1

12

Mogilski Mariusz

1

13

Ulążka Kamil

1

14

Rejmentowski Marcin

1

15

Wasiulewicz Paweł

1

16

Zaczkowski Sebastian

2

17

Czerniak Damian

1

18

Borzymowski Mariusz

1

19

Andrzejewski Sebastian

1

 

20.02.2012

 

 

Sporządził: Małgorzata Chylińska

 

Data powstania: poniedziałek, 20 lut 2012 12:49
Data opublikowania: poniedziałek, 20 lut 2012 13:22
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1637 razy