Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po IV kolejce

Po IV kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Leo Team

4

10

32

4

3

1

0

28

2

Bomir Media Expert

4

9

16

4

3

0

1

12

3

Jagodne 

4

9

16

7

3

0

1

9

4

Czerniafka 

4

8

30

5

2

2

0

25

5

Drago

3

7

9

5

2

1

0

4

6

FC Jeże

4

7

13

16

2

1

1

-3

7

Młode Wilki

4

6

6

8

2

0

2

-2

8

Warszawska

4

6

7

10

2

0

2

-3

9

Snopki

4

4

12

13

1

1

2

-1

10

Junior Team

3

3

11

11

1

0

2

0

11

Kompserwis.pl

3

3

5

9

1

0

2

-4

12

Belpax Junior

3

3

6

12

1

0

2

-6

13

Gałczyniak 

4

3

5

15

1

0

3

-10

14

Telmex 

4

1

6

24

0

1

3

-18

15

Turowo Duże

4

1

8

39

0

1

3

-31

 

 

56

80

182

182

24

8

24

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki 

1

Błażej Gutowski

11

2

Mateusz Kierznowski

9

3

Marcin Rejmentowski

7

4

Marcin Blok

6

5

Rafał Poniatowski

5

6

Radek Laszkowski

5

7

Łukasz Maciejewski

4

8

Tomasz Kakowski

4

9

Bartłomiej Karpowicz

4

10

Rafał Czarnecki

3

11

Damian Zach

3

12

Piotr Żbikowski

3

13

Marek Waszkiewicz

3

14

Krystian Chudzik

3

15

Karol Szymanowski

3

16

Piotr Kowalczyk

3

17

Patryk Zach

3

18

Mirosław Choiński

3

19

Adam Sztachański

3

20

Maciej Jerominek

3

21

Łukasz Rejmentowski

3

22

Przemysław Wójtowicz

3

23

Konrad Dębek

2

24

Aleksander Lipowski

2

25

Tomasz Duda

2

26

Cezary Wesołowski

2

27

Paweł Kowalczyk

2

28

Konrad Romachow

2

29

Ernest Wygnał

2

30

Mariusz Mogilski

2

31

Grzegorz Malinowski

2

32

Norbert Choiński

2

33

Norbert Wysokiński

2

34

Sebastian Poświata

2

35

Daniel Papież

2

36

Artur Gruszczyński

2

37

Łukasz Barański

2

38

Krzysztof Czerwiński

2

39

Krystian Dębek

2

40

Paweł Owczarczyk

2

41

Daniel Szymaniak

2

42

Karol Domurat

2

43

Konrad Wysocki

2

44

Arkadiusz Wiśniewski

2

45

Dawid Kliszajtys

2

46

Hubert Ciborowski

2

47

Marcin Ptak

2

48

Rafał Trześniewski

1

49

Jacek Kalwejt

1

50

Karol Buczyński

1

51

Nr 10 (Telmex)

1

52

Paweł Dymiński

1

53

Artur Malinowski

1

54

Marcin Stodulski

1

55

Marcin Kibitlewski

1

56

Jakub Brakoniecki

1

57

Patryk Krawczyk

1

58

Rafał Koszewski

1

59

Cezary Szmigiel

1

60

Tomasz Chorosz

1

61

Marek Kuna

1

62

Mateusz Galanek

1

63

Łukasz Waszkiewicz

1

64

Adam Waszkiewicz

1

65

Tomasz Zakrzewski

1

66

Paweł Wasiulewski

1

67

Aleksander Kowalczyk

1

68

Sebastian Owsianko

1

69

Rafał Dobrowolski

1

70

Dominik Wieczorek

1

71

Adam Skrzecz

1

72

Paweł Barański

1

73

Mateusz Kaczyński

1

74

Patryk Pieklik

1

75

Szymon Milewski

1

76

Mirosław Grądziel

1

77

Paweł Kolator

1

78

Mateusz Ladziński

1

79

Radek Nosek

1

80

Damian Czerniak

1

81

Aleksander Kowalczyk

1

82

Przemysław Owczarczyk

1

 

 

 

Żółte kartki

1

Przemysław Owczarczyk (FC Jeże)

2

2

Radek Laszkowski (Bomir Media Expert)

1

3

Damian Zach (FC Jeże)

1

4

Artur Kropiewnicki (Bomir Media Expert)

1

5

Norbert Kłok (Telmex)

1

6

Marek Waszkiewicz (Jagodne)

1

 

 

7

Czerwone kartki

1

Dawid Kliszajtys (Junior Team)

1

 

Samobójcze bramki

1

Warszawska

1

2

Drago

1

3

FC Jeże

1

08.12.2012    
Sporządził: Małgorzata Chylińska
Data powstania: poniedziałek, 10 gru 2012 11:26
Data opublikowania: poniedziałek, 10 gru 2012 12:03
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1619 razy