Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po XI kolejce

 

Po XI kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Jagodne 

11

30

56

13

10

0

1

43

2

Bomir Media Expert

10

27

46

11

9

0

1

35

3

Leo Team

10

25

63

10

8

1

1

53

4

Warszawska

10

21

42

23

7

0

3

19

5

Kompserwis.pl

10

18

31

20

5

3

2

11

6

Czerniafka 

10

17

52

20

5

2

3

32

7

Snopki

10

16

40

29

5

1

4

11

8

FC Jeże

10

16

25

26

5

1

4

-1

9

Młode Wilki

11

15

24

29

5

0

6

-5

10

Drago

10

14

25

30

4

2

4

-5

11

Belpax Junior

10

8

20

37

2

2

6

-17

12

Gałczyniak 

10

7

17

42

2

1

7

-25

13

Telmex 

11

4

17

65

1

1

9

-48

14

Junior Team

10

3

21

61

1

0

9

-40

15

Turowo Duże

11

2

20

83

0

2

9

-63

 

 

154

223

499

499

69

16

69

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

1

Marcin Blok

24

 

2

Błażej Gutowski

20

 

3

Konrad Romachow

18

 

4

Łukasz Barański

13

 

5

Mateusz Kierznowski

12

 

6

Marcin Rejmentowski

11

 

7

Marek Waszkiewicz

11

 

8

Piotr Talaga

11

 

9

Karol Domurat

9

 

10

Piotr Żbikowski

8

 

11

Rafał Poniatowski

8

 

12

Piotr Kowalczyk

8

 

13

Ernest Wygnał

8

 

14

Patryk Zach

7

 

15

Bartłomiej Karpowicz

7

 

16

Przemysław Wójtowicz

7

 

17

Sebastian Poświata

7

 

18

Damian Zach

7

 

19

Konrad Dębek

7

 

20

Artur Malinowski

7

 

21

Daniel Papież

7

 

22

Adam Sztachański

6

 

23

Dawid Kliszajtys

6

 

24

Łukasz Maciejewski

6

 

25

Łukasz Rejmentowski

6

 

26

Radek Laszkowski

6

 

27

Tomasz Kakowski

6

 

28

Arkadiusz Wiśniewski

6

 

29

Rafał Trześniewski

6

 

30

Krzysztof Czerwiński

6

 

31

Łukasz Skrzecz

6

 

32

Mirosław Choiński

5

 

33

Paweł Owczarczyk

5

 

34

Rafał Czarnecki

5

 

35

Jacek Kalwejt

5

 

36

Maciej Jerominek

5

 

37

Dominik Wieczorek

5

 

38

Krystian Chudzik

5

 

39

Artur Kropiewnicki

5

 

40

Grzegorz Malinowski

5

 

41

Cezary Szmigiel

4

 

42

Hubert Ciborowski

4

 

43

Krystian Dębek

4

 

44

Łukasz Waszkiewicz

4

 

45

Marcin Ptak

4

 

46

Mateusz Romachow

4

 

47

Norbert Choiński

4

 

48

Paweł Kowalczyk

4

 

49

Radek Nosek

4

 

50

Mateusz Ladziński

4

 

51

Norbert Kłok

4

 

52

Paweł Dymiński

4

 

53

Aleksander Kowalczyk

4

 

54

Mateusz Galanek

4

 

55

Aleksander Lipowski

3

 

56

Karol Szymanowski

3

 

57

Karol Wiśniewski

3

 

58

Łukasz Rumiński

3

 

59

Maciej Głowacki

3

 

60

Paweł Barański

3

 

61

Paweł Kolator

3

 

62

Cezary Wesołowski

3

 

63

Patryk Krawczyk

3

 

64

Rafał Dobrowolski

3

 

65

Patryk Pieklik

3

 

66

Szymon Zaczkowski

3

 

67

Adam Skrzecz

2

 

68

Adam Waszkiewicz

2

 

69

Artur Gruszczyński

2

 

70

Damian Czerniak

2

 

71

Daniel Szymaniak

2

 

72

Daniel Zawadzki

2

 

73

Dawid Siwik

2

 

74

Dominik Karpowicz

2

 

75

Filip Tomaszewski

2

 

76

Kamil Galanek

2

 

77

Kamil Makowski

2

 

78

Kamil Sobiewski

2

 

79

Konrad Wysocki

2

 

80

Łukasz Mięsak

2

 

81

Marcin Kibitlewski

2

 

82

Marcin Stodulski

2

 

83

Mariusz Mogilski

2

 

84

Michał Kowalczyk

2

 

85

Norbert Wysokiński

2

 

86

Oskar Kępczyński

2

 

87

Paweł Wasiulewski

2

 

88

Rafał Koszewski

2

 

89

Sebastian Owsianko

2

 

90

Szymon Milewski

2

 

91

Tomasz Duda

2

 

92

Tomasz Zakrzewski

2

 

93

Adam Gentek

1

 

94

Damian Banach

1

 

95

Grzegorz Biernat

1

 

96

Jakub Brakoniecki

1

 

97

Kamil Korwek

1

 

98

Kamil Wiśniewski

1

 

99

Karol Buczyński

1

 

100

Marek Kuna

1

 

101

Mateusz Kaczyński

1

 

102

Michał Duda

1

 

103

Michał Pyć

1

 

104

Mirosław Grądziel

1

 

105

Nr 10 (Telmex)

1

 

106

Patryk Koszycki

1

 

107

Patryk Ulążka

1

 

108

Paweł Łajewski

1

 

109

Przemysław Owczarczyk

1

 

110

Tomasz Chorosz

1

 

111

Łukasz Makowski

1

 

112

Kamil Jędra

1

 

113

Rafał Samul

1

 

114

Damian Stachelek

1

 

115

Wojciech Pikóra

1

 

116

Tomasz Żbikowski

1

 

 

 

490

 

                         

 

Żółte kartki

1

Radek Laszkowski (Bomir ME)

2

2

Przemysław Owczarczyk (FC Jeże)

2

3

Mateusz Romachow (Młode Wilki)

2

4

Norbert Choiński (Leo Team)

2

5

Artur Kropiewnicki (Bomir ME)

2

6

Dominik Wieczorek (Kompserwis.pl)

2

7

Damian Zach (FC Jeże)

1

8

Norbert Kłok (Telmex)

1

9

Marek Waszkiewicz (Jagodne)

1

10

Aleksander Kołakowski (Junior Team)

1

11

Patryk Krawczyk (Drago)

1

12

Sebastian Poświata (Leo Team)

1

13

Cezary Wesołowski (Drago)

1

14

Łukasz Mięsak (Telmex)

1

15

Grzegorz Malinowski (Snopki)

1

17

Sylwester Duda (FC Jeże)

1

18

Daniel Papież (Leo Team)

1

19

Konrad Dębek (Jagodne)

1

 

 

24

Czerwone kartki

1

Dawid Kliszajtys (Junior Team)

1

2

Filip Tomaszewski (Bomir ME)

1

3

Norbert Choiński (Leo Team)

1

 

 

3

 

 

 

 

 

 

26.01.2013  
Sporządził: Małgorzata Chylińska
Data powstania: wtorek, 29 sty 2013 07:23
Data opublikowania: wtorek, 29 sty 2013 09:05
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1648 razy