Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po 13 kolejce

Po 13 kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Jagodne

12

33

58

14

11

0

1

44

2

Bomir Media Expert

12

33

59

13

11

0

1

46

3

Leo Team

12

25

66

16

8

1

3

50

4

Warszawska

12

25

50

27

8

1

3

23

5

Kompserwis.pl

12

24

36

22

7

3

2

14

6

Snopki

12

22

57

36

7

1

4

21

7

Czerniafka

12

21

59

24

6

3

3

35

8

FC Jeże

12

19

32

29

6

1

5

3

9

Młode Wilki

12

18

33

30

6

0

6

3

10

Drago

12

14

26

41

4

2

6

-15

11

Belpax Junior

12

11

29

44

3

2

7

-15

12

Gałczyniak

12

10

22

48

3

1

8

-26

13

Telmex

13

4

18

76

1

1

11

-58

14

Junior Team

12

3

26

73

1

0

11

-47

15

Turowo Duże

13

2

23

101

0

2

11

-78

   

182

264

594

594

82

18

82

0

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

1

Marcin Blok

25

 

43

Krystian Chudzik

5

 

85

Kamil Sobiewski

2

 

2

Błażej Gutowski

20

 

44

Maciej Jerominek

5

 

86

Kamil Wiśniewski

2

 

3

Konrad Romachow

20

 

45

Marcin Ptak

5

 

87

Łukasz Mięsak

2

 

4

Mateusz Kierznowski

17

 

46

Mateusz Galanek

5

 

88

Marcin Kibitlewski

2

 

5

Artur Malinowski

14

 

47

Mateusz Ladziński

5

 

89

Mariusz Mogilski

2

 

6

Ernest Wygnał

14

 

48

Mirosław Choiński

5

 

90

Norbert Wysokiński

2

 

7

Łukasz Barański

14

 

49

Norbert Choiński

5

 

91

Oskar Kępczyński

2

 

8

Piotr Talaga

13

 

50

Paweł Barański

5

 

92

Paweł Łajewski

2

 

9

Marcin Rejmentowski

12

 

51

Paweł Kowalczyk

5

 

93

Paweł Wasiulewski

2

 

10

Marek Waszkiewicz

11

 

52

Radek Nosek

5

 

94

Rafał Samul

2

 

11

Patryk Zach

10

 

53

Aleksander Kowalczyk

4

 

95

Sebastian Owsianko

2

 

12

Piotr Kowalczyk

10

 

54

Hubert Ciborowski

4

 

96

Szymon Milewski

2

 

13

Artur Kropiewnicki

9

 

55

Krystian Dębek

4

 

97

Tomasz Duda

2

 

14

Karol Domurat

9

 

56

Łukasz Waszkiewicz

4

 

98

Tomasz Zakrzewski

2

 

15

Rafał Trześniewski

9

 

57

Maciej Głowacki

4

 

99

Adam Gentek

1

 

16

Damian Zach

8

 

58

Norbert Kłok

4

 

100

Aleksander Kołakowski

1

 

17

Mateusz Romachow

8

 

59

Rafał Dobrowolski

4

 

101

Damian Banach

1

 

18

Piotr Żbikowski

8

 

60

Szymon Zaczkowski

4

 

102

Damian Stachelek

1

 

19

Rafał Poniatowski

8

 

61

Cezary Wesołowski

3

 

103

Grzegorz Biernat

1

 

20

Arkadiusz Wiśniewski

7

 

62

Daniel Szymaniak

3

 

104

Jakub Brakoniecki

1

 

21

Bartłomiej Karpowicz

7

 

63

Daniel Zawadzki

3

 

105

Kamil Jędra

1

 

22

Daniel Papież

7

 

64

Karol Wiśniewski

3

 

106

Kamil Korwek

1

 

23

Dominik Wieczorek

7

 

65

Konrad Wysocki

3

 

107

Karol Buczyński

1

 

24

Grzegorz Malinowski

7

 

66

Łukasz Rumiński

3

 

108

Łukasz Makowski

1

 

25

Konrad Dębek

7

 

67

Marcin Stodulski

3

 

109

Maciej Bystry

1

 

26

Krzysztof Czerwiński

7

 

68

Mateusz Sokołowski

3

 

110

Marek Kuna

1

 

27

Łukasz Rejmentowski

7

 

69

Michał Kowalczyk

3

 

111

Mateusz Kaczyński

1

 

28

Paweł Dymiński

7

 

70

Patryk Krawczyk

3

 

112

Michał Duda

1

 

29

Paweł Owczarczyk

7

 

71

Patryk Pieklik

3

 

113

Michał Pyć

1

 

30

Przemysław Wójtowicz

7

 

72

Paweł Kolator

3

 

114

Mirosław Grądziel

1

 

31

Sebastian Poświata

7

 

73

Rafał Koszewski

3

 

115

nr 10 (Junior Team)

1

 

32

Adam Sztachański

6

 

74

Adam Milewski

2

 

116

Nr 10 (Telmex)

1

 

33

Dawid Kliszajtys

6

 

75

Adam Skrzecz

2

 

117

nr 16 (Junior Team)

1

 

34

Łukasz Maciejewski

6

 

76

Adam Waszkiewicz

2

 

118

Patryk Koszycki

1

 

35

Łukasz Skrzecz

6

 

77

Artur Gruszczyński

2

 

119

Patryk Ulążka

1

 

36

Radek Laszkowski

6

 

78

Damian Czerniak

2

 

120

Piotr Chaberek

1

 

37

Rafał Czarnecki

6

 

79

Dawid Siwik

2

 

121

Przemysław Owczarczyk

1

 

38

Tomasz Kakowski

6

 

80

Dominik Karpowicz

2

 

122

Sylwester Duda

1

 

39

Aleksander Lipowski

5

 

81

Filip Tomaszewski

2

 

123

Tomasz Chorosz

1

 

40

Cezary Szmigiel

5

 

82

Jakub Korzep

2

 

124

Tomasz Żbikowski

1

 

41

Jacek Kalwejt

5

 

83

Kamil Galanek

2

 

125

Wojciech Pikóra

1

 

42

Karol Szymanowski

5

 

84

Kamil Makowski

2

     

583

 

 

     

Żółte kartki

1

Radek Laszkowski (Bomir ME)

2

2

Przemysław Owczarczyk (FC Jeże)

2

3

Mateusz Romachow (Młode Wilki)

2

4

Norbert Choiński (Leo Team)

2

5

Artur Kropiewnicki (Bomir ME)

2

6

Dominik Wieczorek (Kompserwis.pl)

2

7

Damian Zach (FC Jeże)

1

8

Norbert Kłok (Telmex)

1

9

Marek Waszkiewicz (Jagodne)

1

10

Aleksander Kołakowski (Junior Team)

2

11

Patryk Krawczyk (Drago)

1

12

Sebastian Poświata (Leo Team)

1

13

Cezary Wesołowski (Drago)

1

14

Łukasz Mięsak (Telmex)

1

15

Grzegorz Malinowski (Snopki)

2

17

Sylwester Duda (FC Jeże)

1

18

Daniel Papież (Leo Team)

1

19

Konrad Dębek (Jagodne)

1

20

Rafał Samul (Snopki)

1

21

Maciej Bystry (Belpax Junior)

1

22

Marcin Stodulski (FC Jeże)

1

 

 

29

Czerwone kartki

1

Dawid Kliszajtys (Junior Team)

1

2

Filip Tomaszewski (Bomir ME)

1

3

Norbert Choiński (Leo Team)

1

4

Piotr Charubin (Snopki)

1

   

4

Samobójcze bramki

1

Jagodne

2

2

Belpax Junior

2

3

Warszawska

1

4

Drago

1

5

FC Jeże

1

6

Junior Team

2

7

Turowo Duże

1

8

Snopki

1

 

 

 

Ogółem bramki samobójcze

11

OGÓŁEM STRZELONE BRAMKI

594

     

 

Data powstania: wtorek, 12 lut 2013 09:33
Data opublikowania: wtorek, 12 lut 2013 09:39
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1796 razy