Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po 14 kolejce

Po 14 kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Bomir Media Expert

13

36

64

15

12

0

1

49

2

Jagodne

13

33

60

20

11

0

2

40

3

Leo Team

13

28

71

17

9

1

3

54

4

Kompserwis.pl

13

27

42

24

8

3

2

18

5

Snopki

13

25

68

37

8

1

4

31

6

Warszawska

13

25

51

32

8

1

4

19

7

Czerniafka 

13

21

61

30

6

3

4

31

8

Młode Wilki

13

21

39

32

7

0

6

7

9

FC Jeże

13

19

34

34

6

1

6

0

10

Drago

13

17

30

42

5

2

6

-12

11

Belpax Junior

13

14

31

45

4

2

7

-14

12

Gałczyniak 

13

10

23

50

3

1

9

-27

13

Telmex 

13

4

18

76

1

1

11

-58

14

Junior Team

13

3

27

84

1

0

12

-57

15

Turowo Duże

14

2

24

105

0

2

12

-81

     

285

643

643

89

18

89

0

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

       

1

Marcin Blok

26

 

45

Krystian Chudzik

5

 

89

Kamil Sobiewski

2

 

Żółte kartki

2

Błażej Gutowski

20

 

46

Krystian Dębek

5

 

90

Kamil Wiśniewski

2

 

1

Radek Laszkowski (Bomir ME)

2

3

Konrad Romachow

20

 

47

Maciej Jerominek

5

 

91

Łukasz Mięsak

2

 

2

Przemysław Owczarczyk (FC Jeże)

2

4

Artur Malinowski

18

 

48

Marcin Ptak

5

 

92

Maciej Bystry

2

 

3

Mateusz Romachow (Młode Wilki)

2

5

Łukasz Barański

17

 

49

Mateusz Galanek

5

 

93

Marcin Kibitlewski

2

 

4

Norbert Choiński (Leo Team)

2

6

Mateusz Kierznowski

17

 

50

Norbert Choiński

5

 

94

Mariusz Mogilski

2

 

5

Artur Kropiewnicki (Bomir ME)

2

7

Ernest Wygnał

16

 

51

Paweł Barański

5

 

95

Norbert Wysokiński

2

 

6

Dominik Wieczorek (Kompserwis.pl)

2

8

Piotr Talaga

13

 

52

Paweł Kowalczyk

5

 

96

Oskar Kępczyński

2

 

7

Damian Zach (FC Jeże)

1

9

Karol Domurat

12

 

53

Radek Nosek

5

 

97

Paweł Łajewski

2

 

8

Norbert Kłok (Telmex)

1

10

Marcin Rejmentowski

12

 

54

Rafał Koszewski

5

 

98

Paweł Wasiulewski

2

 

9

Marek Waszkiewicz (Jagodne)

1

11

Artur Kropiewnicki

11

 

55

Aleksander Kowalczyk

4

 

99

Rafał Samul

2

 

10

Aleksander Kołakowski (Junior Team)

2

12

Marek Waszkiewicz

11

 

56

Hubert Ciborowski

4

 

100

Sylwester Duda

2

 

11

Patryk Krawczyk (Drago)

1

13

Patryk Zach

11

 

57

Karol Wiśniewski

4

 

101

Szymon Milewski

2

 

12

Sebastian Poświata (Leo Team)

1

14

Piotr Kowalczyk

10

 

58

Łukasz Waszkiewicz

4

 

102

Tomasz Duda

2

 

13

Cezary Wesołowski (Drago)

1

15

Piotr Żbikowski

10

 

59

Maciej Głowacki

4

 

103

Tomasz Zakrzewski

2

 

14

Łukasz Mięsak (Telmex)

1

16

Rafał Poniatowski

9

 

60

Norbert Kłok

4

 

104

Adam Gentek

1

 

15

Grzegorz Malinowski (Snopki)

2

17

Rafał Trześniewski

9

 

61

Rafał Dobrowolski

4

 

105

Damian Banach

1

 

17

Sylwester Duda (FC Jeże)

1

18

Arkadiusz Wiśniewski

8

 

62

Szymon Zaczkowski

4

 

106

Damian Stachelek

1

 

18

Daniel Papież (Leo Team)

1

19

Damian Zach

8

 

63

Adam Milewski

3

 

107

Jakub Brakoniecki

1

 

19

Konrad Dębek (Jagodne)

1

20

Grzegorz Malinowski

8

 

64

Cezary Wesołowski

3

 

108

Kamil Jędra

1

 

20

Rafał Samul (Snopki)

1

21

Krzysztof Czerwiński

8

 

65

Damian Czerniak

3

 

109

Karol Buczyński

1

 

21

Maciej Bystry (Belpax Junior)

1

22

Mateusz Romachow

8

 

66

Daniel Szymaniak

3

 

110

Łukasz Makowski

1

 

22

Marcin Stodulski (FC Jeże)

1

23

Paweł Dymiński

8

 

67

Daniel Zawadzki

3

 

111

Marek Kuna

1

 

23

Dawid Siwik (Kompserwis.pl)

1

24

Paweł Owczarczyk

8

 

68

Konrad Wysocki

3

 

112

Mateusz Kaczyński

1

 

24

Łukasz Skrzecz (Kompserwis.pl)

1

25

Sebastian Poświata

8

 

69

Łukasz Rumiński

3

 

113

Michał Duda

1

 

 

 

31

26

Bartłomiej Karpowicz

7

 

70

Marcin Stodulski

3

 

114

Michał Pyć

1

 

Czerwone kartki

27

Daniel Papież

7

 

71

Mateusz Sokołowski

3

 

115

Mirosław Grądziel

1

 

1

Dawid Kliszajtys (Junior Team)

1

28

Dominik Wieczorek

7

 

72

Michał Kowalczyk

3

 

116

nr 10 (Junior Team)

1

 

2

Filip Tomaszewski (Bomir ME)

1

29

Jacek Kalwejt

7

 

73

Patryk Krawczyk

3

 

117

Nr 10 (Telmex)

1

 

3

Norbert Choiński (Leo Team)

1

30

Karol Szymanowski

7

 

74

Patryk Pieklik

3

 

118

nr 16 (Junior Team)

1

 

4

Piotr Charubin (Snopki)

1

31

Konrad Dębek

7

 

75

Paweł Kolator

3

 

119

Patryk Koszycki

1

     

4

32

Łukasz Rejmentowski

7

 

76

Sebastian Owsianko

3

 

120

Patryk Ulążka

1

 

Samobójcze bramki

33

Łukasz Skrzecz

7

 

77

Adam Skrzecz

2

 

121

Piotr Chaberek

1

 

1

Jagodne

2

34

Przemysław Wójtowicz

7

 

78

Adam Waszkiewicz

2

 

122

Przemysław Owczarczyk

1

 

2

Belpax Junior

2

35

Adam Sztachański

6

 

79

Aleksander Kołakowski

2

 

123

Tomasz Chorosz

1

 

3

Warszawska

1

36

Dawid Kliszajtys

6

 

80

Artur Gruszczyński

2

 

124

Tomasz Żbikowski

1

 

4

Drago

1

37

Łukasz Maciejewski

6

 

81

Dawid Siwik

2

 

125

Wojciech Pikóra

1

 

5

FC Jeże

1

38

Mateusz Ladziński

6

 

82

Dominik Karpowicz

2

 

126

Dawid Kozioł

1

 

6

Junior Team

2

39

Mirosław Choiński

6

 

83

Filip Tomaszewski

2

 

127

Paweł Wieczorek

1

 

7

Turowo Duże

1

40

Radek Laszkowski

6

 

84

Grzegorz Biernat

2

 

128

Mariusz Ziętek

1

 

8

Snopki

1

41

Rafał Czarnecki

6

 

85

Jakub Korzep

2

 

129

Bartek Sobiewski

1

 

 

 

 

42

Tomasz Kakowski

6

 

86

Kamil Galanek

2

 

130

Łukasz Pietrzyk

1

 

Ogółem bramki samobójcze

11

43

Aleksander Lipowski

5

 

87

Kamil Korwek

2

 

 

 

 

 

OGÓŁEM STRZELONE BRAMKI

643

44

Cezary Szmigiel

5

 

88

Kamil Makowski

2

     

632

       

 

Data powstania: poniedziałek, 18 lut 2013 11:20
Data opublikowania: poniedziałek, 18 lut 2013 11:24
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1653 razy