Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO 3 KOLEJCE

po 3 rundzie

Lp

drużyna

mecze

punkty

uzyskane bramki

stracone bramki

wynik

Lp.

Strzelcy

bramki

1

DOBROWOLSKI RAFAŁ

6

1

SNOPKI

3

9

12

3

9

2

GUTOWSKI BŁAŻEJ

5

2

WARSZAWSKA

3

9

11

4

7

3

KAZIMIERSKI DAMIAN

5

3

PARAFIA REGANÓWEK

3

6

12

7

5

4

KAKOWSKI TOMASZ

3

4

LEO TEAM

3

6

10

6

4

5

POŚWIATA SEBASTIAN

3

5

CZERNIAFKA

3

6

10

11

-1

6

WESOŁOWSKI CEZARY

3

6

JAGODNE

3

4

6

6

0

7

WYGNAŁ ERNEST

3

7

DRAGO

2

3

4

4

0

8

BLOK MARCIN

2

8

TELMEX

2

3

3

3

0

9

CZERNIAK DAMIAN

2

9

WSCHÓD

3

3

5

8

-3

10

DĘBEK KRYSTIAN

2

10

BELPAX

3

3

4

9

-5

11

DOMURAT KAROL

1

11

FC JEŻE

3

1

4

8

-4

12

DUDA DAWID

2

12

WĄGLIK

2

0

2

6

-4

13

KLISZAJTYS DAWID

2

13

TUROWO

3

0

4

12

-8

14

KOŁAKOWSKI ALEKSANDER

2

53

87

87

0

15

KOWALCZYK PAWEŁ

2

16

MALINOWSKI ARTUR

2

17

PAPIEŻ DANIEL

2

18

PISOWODZKI MARCIN

2

19

REJMENTOWSKI ŁUKASZA

2

ŻÓŁTE KARTKI:

20

SOKOŁOWSKI MATEUSZ

2

REJMENTOWSKI MARCIN - LEO TEAM

21

ŚWIĘCZKOWSKI ŁUKASZ

2

22

ULĄŻKA PATRYK

2

23

WASZKIEWICZ MAREK

2

24

WIECZOREK DOMINIK

2

25

WYSOKIŃSKI NORBERT

2

26

ZACH DAMIAN

2

27

BARAŃSKI ŁUKASZ

1

28

CHODNIK WOJCIECH

1

29

CZARNECKI MICHAŁ

1

30

GALANEK MATEUSZ

1

31

GRUSZCZYŃSKI ARTUR

1

32

JĘDRA KAMIL

1

33

KARPIŃSKI MICHAŁ

1

34

KOKOSZKA KAROL

1

35

KRAWCZYK PATRYK

1

36

KUNA MAREK

1

37

LADZIŃSKI MATEUSZ

1

38

MAZUR KRYSTIAN

1

39

OBRYCKI ADAM

1

40

OWCZARCZYK PAWEŁ

1

41

ROMACHOW KONRAD

1

42

SKRZECZ ADAM

1

43

SOBIEWSKI KAMIL

1

44

SZMIGIEL CEZARY

1

45

TRZEŚNIEWSKI RAFAŁ

1

46

WASZKIEWICZ ŁUKASZ

1

47

WIŚNIEWSKI KAMIL

1

48

ZIELIŃSKI MICHAŁ

1

87

 

Data powstania: poniedziałek, 16 gru 2013 11:16
Data opublikowania: poniedziałek, 16 gru 2013 11:17
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1134 razy