Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po VI rundzie 10.01.2009 r.

po VI rundzie Lp. Strzelcy bramki
1 Mogilski Mariusz 17
Lp drużyna mecze Zwycię                 stwo Re                  mis Poraż                       ka punkty uzyskane bramki stracone bramki wynik 2 Kowalczyk Michał 9
3 Milarski Michał 9
1 CzerniaFka Senior 6 5 0 1 15 24 5 19 4 Blok Marcin 8
2 Jagodne 6 4 0 2 12 23 5 18 5 Gutowski Leszek 8
3 Ulica Warszawska 6 4 2 0 14 23 7 16 6 Banach Damian 7
4 Fabryka Sklejka-Pisz SA 6 4 1 1 13 31 16 15 7 Hermasz Adrian 7
5 Hotel Jabłoń Team 6 4 1 1 13 22 23 -1 8 Karpowicz Adrian 6
6 Drago 6 4 0 2 12 20 11 9 9 Kuna Marek 6
7 Mar-Mir Belpax 6 3 1 2 10 19 19 0 10 Waszkiewicz Czarek 6
8 L.S.O. 6 2 0 4 6 22 26 -4 11 Waszkiewicz Łukasz 6
9 Chłopaki z podwórka 6 2 0 4 6 18 25 -7 12 Wiśniewski Karol 6
10 Snopki 6 2 1 3 7 16 22 -6 13 Duda Tomek 5
11 MSWEiR Młode Wilki 6 1 1 4 4 17 32 -15 14 Wasiulewski Paweł 5
12 Fokus 6 1 1 4 4 10 27 -17 15 Choiński Norbert 4
13 CzerniafFka Junior 6 1 0 5 3 8 20 -12 16 Furjan Marek 4
14 Ulica Mickiewicza 6 1 0 5 3 12 27 -15 17 Galanek Kamil 4
38 8 38 122 265 265 18 Malinowski Artur 4
19 Milarski Rafał 4
Ilość meczy 42x3=126 20 Prześniak Paweł 4
21 Rumiński Łukasz 4
Zdobyte pkt. 122 22 Sobiewski Kamil 4
23 Szałkucki Tomasz 4
24 Wesołowski Cezary 4
żółte kartki czerwone kartki 25 Burmajster Michał 3
DRAGO bramkarz   26 Giedorowicz Tomasz 3
      27 Mieczkowski Tomasz 3
FOKUS Kryszkiewicz   28 Mięsak Łukasz 3
Święszkowski G.   29 Mogilski Grzegorz 3
Faryj A.   30 Pawelczyk Piotr 3
      31 Pietrzyk Mieczysław 3
CZERNIAFKA Wysokiński R.   32 Pikóra Wojciech 3
SENIOR Alicki K.   33 Poświata Sebastian 3
      34 Radziemski Krzysztof 3
CZERNIAFKA Andrzejewski S. Wysokiński N. 35 Rejmentowski Łukasz 3
JUNIOR Hermasz A.   36 Samul Rafał 3
  Kowalczyk P.   37 Sokołowski Tomasz 3
      38 Andrzejewski Sebastian 2
MAR MIR Mogilski G. Mogilski G. 39 Biedrzycki Andrzej 2
BELPAX     40 Dębek Krystian 2
      41 Duda Bartłomiej 2
ULICA Skarżyński K.   42 Jacewicz Filip 2
MICKIEWICZA Skarżyński Ł.   43 Janicki Łukasz 2
      44 Kalwejt Jacek 2
HOTEL Furjan M.   45 Kowalczyk Mateusz 2
JABŁOŃ TEAM Giedrowicz T.   46 Kowalczyk Paweł 2
  Karol Wasiak   47 Kurzątkowski Konrad 2
      48 Lipiński Marcin 2
CHŁOPAKI Zadroga Ł.   49 Malinowski Grzegorz 2
Z PODWÓRKA Niecikowski R.   50 Nosek Radek 2
  Kibitlewski A.   51 Ruszczyk Łukasz 2
  52 Sitarz Łukasz 2
ULICA Waszkiewicz A.   53 Skarżyński Łukasz 2
WARSZAWSKA Remiszewski R.   54 Skrzecz Łukasz 2
  55 Stachelek Damian 2
Fabryka Biedrzycki A.   56 Sztrom Bartłomiej 2
Sklejka-Pisz SA     57 Święszkowski Grzegorz 2
  58 Wygnał Ernest 2
MSWEiR Kalwejt J.   59 Zaczkowski Adrian 2
Młode Wilki     60 Zaczkowski Hubert 2
61 Andrzejczyk Marcin 1
62 Barański Łukasz 1
63 Buczyński Karol 1
64 Choiński Mirosław 1
65 Chojnowski Rafał 1
66 Czerniak Damian 1
67 Gugnacki Karol 1
68 Jaworski Konrad 1
69 Jędra Kamil 1
70 Kędzior Robert 1
71 Kibitlewski Adrian 1
72 Koszewski Rafał 1
73 Kowalczyk Piotr 1
74 Łazarczyk Marcin 1
75 Łosiak Mateusz 1
76 Oszutowski Michał 1
77 Rafałowski Robert 1
78 Rajmuntowski Marcin 1
79 Remiszewski Łukasz 1
80 Remiszewski Rafał 1
81 Romachow Mateusz 1
82 Rumiński Mateusz 1
83 Siergiej Grzegorz 1
84 Skarżyński Karol 1
85 Smaka Michał 1
86 Waszkiewicz Adam 1
87 Zach Patryk 1
88 Zaczkowski Sebastian 1
89 Żbikowski Łukasz 1
Data powstania: poniedziałek, 12 sty 2009 10:54
Data opublikowania: poniedziałek, 12 sty 2009 11:15
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1775 razy