Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Pływanie rodzinne, 25.04.2010r.

„0” i młodsi Kat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1. 

Ela Witkiewicz

0,13:53

2. 

Natalia Wierzbowska

0,14:53

3. 

Julia Staniszewska

0,16:07

4. 

Zuzanna Ciborowska

1,12:01

CHŁOPCY

1. 

Klaudiusz Gleba

0,12:96

2. 

Łukasz Bessman

0,13:75

3. 

Itan Ciborowski

0,14:77

4. 

Nikodem Pardo

0,15:42

5. 

Aleksander Ustaszewski

0,18:22

6. 

Konrad Rudnik

0,21:08

7. 

Jakub Potocki

0,22:16

8.

Marek Skulmowski

0,33:11

9. 

Damian Polkowski

0,35:50

10. 

Szymon Ciborowski

0,45:66

11. 

Maciej Gleba

0,45:67

12. 

Julian Chiliński

0,51:57

I-II   Kat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Julia Gardocka

0,08:82

2.       

Wiktoria Mieczkowska

0,09:74

3.       

Magdalena Leymańczyk

0,11:99

4.       

Agata Kulikowska

0,12:81

5.       

Julia Filipkowska

0,14:54

6.       

Maria Pardo

0,14:57

7.       

Paulina Szewczyk

0,15:08

8.       

Julia Kamińska

0,16:82

9.       

Aleksandra Nikiel

0,17:42

10.   

Małgorzata Kalinowska

0,17:66

11.   

Paulina Wyszomierska

0,23:52

12.   

Patrycja Kapelańska

0,29:09

CHŁOPCY

1.       

Paweł Grabowski

0,11:43

2.       

Wiktor Szczepanik

0,11:78

3.       

Szymon Siwik

0,15:29

4.       

Mateusz Maconko

0,16:39

III-IV   Kat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Julia Bączek

0,17:80

2.       

Wiktoria Arciszewska

0,17:86

3.       

Anna Lejman

0,20:53

4.       

Julia Olachno

0,20:79

5.       

Wiktoria Zielosko

0,21:48

6.       

Karolina Pieklik

0,21:70

7.       

Natalia Szczech

0,22:07

8.       

Kinga Plona

0,22:47

9.       

Martyna Wyszyńska

0,23:88

10.   

Aleksandra Kopacz

0,24:15

11.   

Alicja Jankowska

0,25:01

12.   

Aleksandra Gołaś

0,26:05

13.   

Urszula Zadroga

0,26:34

CHŁOPCY

1.       

Mateusz Bessman

0,17:83

2.       

Krystian Alicki

0,17:88

3.       

Jan Skulmowski

0,19:79

4.       

Damian Skrodzki

0,21:18

5.       

Konrad Suchorski

0,21:27

6.       

Piotr Leymańczyk

0,21:28

7.       

Ernest Krzywonos

0,21:40

8.       

Maciej Lipiński

0,22:39

9.       

Brandon Gołaś

0,23:01

10.   

Patryk Piotrowski

0,23:10

11.   

Marcin Szymborski

0,23:61

12.   

Szymon Zachłowski

0,24:63

13.   

Dominik Wojsiat

0,29:82

V-VI   Kat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Anna Żebrowska

0,18:24

2.       

Julita Pardej

0,19:38

3.       

Zuzanna Poznańska

0,21:28

4.       

Magdalena Bialik

0,25:18

CHŁOPCY

1.       

Hubert Ciborowski

0,14:41

2.       

Dawid Suchorski

0,15:76

3.       

Eryk Chiliński

0,18:30

 GIMNAZJUM Kat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Magdalena Charubin

0,19:57

2.       

Agata Januszko

0,23:19

CHŁOPCY

1.       

Sebastian Kossakowski

0,13:32

2.       

Damian Ciborowski

0,15:18

3.       

Bartosz Urban

0,16:53

4.       

Michał Jedynak

0,17:74

Ponadgimnazjalne Kat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Kinga Bialik

0,16:54

CHŁOPCY

1.       

Laszkowski Kamil

0,13:94

2.       

Cudnik Damian

0,14:63

3.       

Marcin Kowalczyk

0,16:66

 20-29 lat  Kat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

Rafał Charubin

0,15:89

30-39 lat Kat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Aneta Ciborowska

0,18:60

2.       

Dorota Potocka

0,18:88

MĘŻCZYŹNI

1.       

Fabian Ciborowski

0,15:39

2.       

Zbigniew Bessman

0,18:52

40-49 lat Kat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

Sebastian Ciborowski

0,13:64

2.       

Sławomir Charubin

0,15:51

50-59 lat Kat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

Kopacz Antoni

0,17:02

60 lat i więcej Kat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Ciborowska Irena

0,24:96

Klasyfikacja – RODZINY  SZTAFETA Styl – dowolny Dystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

  1.  

CIBOROWSCY
Fabian, Damian, Hubert

2. 

CHARUBIN
Sławomir, Rafał, Magdalena

3. 

CIBOROWSCY
Sebastian, Aneta, Itan

4. 

BESSMAN
Zbigniew, Mateusz, Łukasz

  

VII Otwarte Mistrzostwa Pisza
w pływaniu indywidualnym i rodzinnym

Pisz, 25.04.2010r.

REGULAMIN

Organizator:  MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI w Piszu

Współorganizatorzy:  BURMISTRZ PISZA,  SEBA-SPORT

Miejsce i termin zawodów:  PŁYWALNIA M-GOSiR w Piszu,

 25 kwietnia 2010 r. (niedziela) godz. 1000

CEL IMPREZY:

·       Propagowanie czynnego wypoczynku,

·       pływanie jako dyscypliny sportowej dla każdego,

·       doskonalenie umiejętności pływania.

NAGRODY:

·       Puchary i dyplomy dla każdej rodziny.

·       Medale za miejsca od I-III w każdej kategorii wiekowej.

·       Dyplom uczestnictwa otrzyma każdy zawodnik.

·       Nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

KATEGORIE WIEKOWE:

Kategoria

Klasa

Rok urodzenia

Dystans

Styl

A

„0” i młodsi

2003 i młodsi

12,5 m

Dowolny

B

I – II

2002 – 2001

12,5 m

Dowolny

C

III – IV

2000 – 1999

25 m

Dowolny

D

V – VI

1998 – 1997

25 m

Dowolny

E

Gimnazjum

1996 – 1994

25 m

Dowolny

F

Ponadgimnazjalne

1993 – 1991

25 m

Dowolny

G

20 – 29 lat

1990 – 1981

25 m

Dowolny

H

30 – 39 lat

1980 – 1971

25 m

Dowolny

I

40 – 49 lat

1970 – 1961

25 m

Dowolny

J

50 – 59 lat

1960 – 1951

25 m

Dowolny

K

60 lat i starsi

1950 i starsi

25 m

Dowolny

 

 

KLASYFIKACJA RODZINNA

Klasyfikacja rodzinna jest przez organizatora głównego najbardziej honorowana. O wynikach w tej klasyfikacji decydować będą czasy uzyskiwane przez sztafety rodzinne 4x25 m stylem dowolnym, płynące w następujących składach:

·       4-osobowych – każdy płynie po 25 m (rodzice + dwoje dzieci)

·       3-osobowych – dwie osoby płyną po 25 m i rodzic 50 m lub 2x25 m.

Dziadkowie mogą zastąpić rodziców. W rozumieniu tego regulaminu wszelkie ciotki, wujkowie, siostrzeńcy, kuzyni, stryjkowie, trzej bracia, trzy siostry nie stanowią rodziny.

KOMISJA SĘDZIOWSKA

·       Sędzia główny

·       Mazurskie WOPR stacja w Łupkach.

Wszelkie spory rozstrzyga sędzia główny zawodów.

ZAPISY do 23.04.2010 r. do godz. 1500

·       Biuro M-GOSiR w Piszu, Mickiewicza 2, tel. 87-423-28-23

 

Każdy uczestnik zawodów oświadcza i zobowiązuje się, że startuje na własną odpowiedzialność.

Data powstania: czwartek, 8 kwi 2010 11:48
Data opublikowania: czwartek, 8 kwi 2010 12:00
Data edycji: wtorek, 13 kwi 2010 14:20
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 3308 razy
Ilość edycji: 1