Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

WYNIKI - 10 MISTRZOSTWA W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM I RODZINNYM!

 „0” i młodsi              Kat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

  1.  

ALEKSANDRA PARZYCH

0:16,36

  1.  

ANETA KARWOWSKA

0:19,98

  1.  

ZUZANNA CIBOROWSKA

0:24,06

  1.  

AMELIA PIOTROWSKA

0:25,80

  1.  

LAURA SZYMBORSKA

0:32,89

  1.  

WIKTORIA WIERCISZEWSKA

0:46,18

CHŁOPCY

  1.  

WOJCIECH MILEWSKI

0:17,68

  1.  

MICHAŁ ALICKI

0:23,12

  1.  

MATEUSZ JANUSZKO

0:25,63

  1.  

MAKSYMILIAN KARWOWSKI

0:34,81

 

I-II                              Kat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

ZUZANNA ZACHŁOWSKA

0:10,61

2.       

WIKTORIA SZYMBORSKA

0:10,70

3.       

MAGDALENA KOŻAN

0:13,32

4.       

WIKTORIA NIECIKOWSKA

0:16,75

5.       

JULIA MAŁŻ

0:19,21

6.       

OLIWIA SOBOCIŃSKA

0:19,70

CHŁOPCY

1.       

WIKTOR SZYMBORSKI

0:09,42

2.       

ITAN CIBOROWSKI

0:09,51

3.       

KONRAD RUDNIK

0:09,72

4.       

MACIEJ GLEBA

0:10,84

5.       

MAKSYMILIAN TURSKI

0:11,28

6.       

JULIAN CHILIŃSKI

0:11,29

7.       

KONRAD WOJTOWICZ

0:11,65

8.       

MACIEJ MILEWSKI

0:12,16

9.       

JAKUB GOŁAŚ

0:13,04

 

III-IV                          Kat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

NATALIA WIERZBOWSKA

0:18,15

2.       

ADRIANNA BIEDRZYCKA

0:20,02

3.       

ZOFIA KULIŚ

0:20,12

4.       

ADA SKRODZKA

0:21,05

CHŁOPCY

1.       

JAKUB PUPEK

0:16,73

2.       

JAKUB WÓJCIK

0:18,36

3.       

KLAUDIUSZ GLEBA

0:19,53

4.       

SZYMON CIBOROWSKI

0:26,92

 

V-VI                           Kat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

KAROLINA PIEKLIK

0:17,01

2.       

ALEKSANDRA GOŁAŚ

0:18,57

3.       

KINGA PLONA

0:21,76

CHŁOPCY

1.       

JAKUB GENTEK

0:17,46

2.       

BARTŁOMIEJ WÓJCIK

0:17,62

 

GIMNAZJUM          Kat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

ALEKSANDRA SZYMBORSKA

0:16,81

CHŁOPCY

1.       

NATAN CIBOROWSKI

0:12,71

2.       

GABRIEL KRZEWSKI

0:13,45

3.       

ERYK CHILIŃSKI

0:14,77

4.       

PRZEMYSŁAW PODGÓRSKI

0:17,62

5.       

DAWID KACZMARCZYK

0:25,64

 

Ponadgimnazjalne    Kat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

CHŁOPCY

1.       

KAMIL LASZKOWSKI

0:13,95

2.       

DAMIAN CIBOROWSKI

0:14,96

3.       

MICHAŁ JEDYNAK

0:16,33

4.       

JAKUB CZARTORYJSKI

0:17,01

 

20-29 lat                     Kat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

ŁUKASZ JANKOWSKI

0:13,79

2.       

EDWIN GUGNACKI

0:15,08

3.       

DANIEL JEROMINEK

0:16,72

 

30-39 lat                     Kat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

MAGDA GENTEK

0:15,06

2.       

ANETA CIBOROWSKA

0:17,71

MĘŻCZYŹNI

1.       

MARCIN GENTEK

0:16,39

2.       

PAWEŁ SKRODZKI

0:17,22

3.       

TEODOR KOŻAN

0:18,15

 

40-49 lat                     Kat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

BARBARA JANUSZKO

0:26,90

2.

AGNIESZKA CHILIŃSKA

0:35,00

3.

IWONA CIBOROWSKA

0:45,26

MĘŻCZYŹNI

1.

SEBASTIAN CIBOROWSKI

0:13,41

2.

FABIAN CIBOROWSKI

0:14,49

 

50-59 lat                     Kat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.

MAŁGORZATA NIEDŹWIEDZKA

0:16,76

MĘŻCZYŹNI

1.

JACEK NIEDŹWIEDZKI

0:14,33

2.

WIESŁAW JANUSZKO

0:22,34

 

60 lat i więcej             Kat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Ciborowska Irena

0:28,28

 

Klasyfikacja – RODZINY      SZTAFETA             Styl – dowolny          Dystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

  1.  

CIBOROWSCY
Sebastian, Aneta, Natan, Itan

0:58,07

  1.  

CIBOROWSCY
Fabian, Damian, Hubert

1:01,26

  1.  

GENTEK
Marcin, Magda, Jakub

1:06,45

  1.  

TURSCY

Jarek, Bartosz, Maksymilian, Ewa

1:24,13

  1.  

CHILIŃSCY

Agnieszka, Eryk, Julian

1:28,73

  1.  

KOŻAN

Teodor, Magdalena, Wiktoria

1:32,34

  1.  

JANUSZKO

Mateusz, Barbara, Wiesław, Jakub

2:07,28

 GRATULUJEMY!!! 

 

 

 

10 Otwarte Mistrzostwa Pisza
w pływaniu indywidualnym i rodzinnym

Pisz, 21.04.2013r.

REGULAMIN

Organizator:                MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI w Piszu

Współorganizatorzy:  BURMISTRZ PISZA,

Miejsce i termin zawodów:    PŁYWALNIA M-GOSiR w Piszu,

21 kwietnia 2013r. (niedziela) godz. 1000

CEL IMPREZY:

·        Propagowanie czynnego wypoczynku,

·        pływanie jako dyscypliny sportowej dla każdego,

·        doskonalenie umiejętności pływania.

NAGRODY:

·        Puchary i dyplomy dla każdej rodziny.

·        Medale za miejsca od I-III w każdej kategorii wiekowej.

·        Dyplom uczestnictwa otrzyma każdy zawodnik.

·        Nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

KATEGORIE WIEKOWE:

Kategoria

Klasa

Rok urodzenia

Dystans

Styl

A

„0” i młodsi

2006 i młodsi

12,5 m

Dowolny

B

I – II

2005 – 2004

12,5 m

Dowolny

C

III – IV

2003 – 2002

25 m

Dowolny

D

V – VI

2001 – 2000

25 m

Dowolny

E

Gimnazjum

1999 – 1997

25 m

Dowolny

F

Ponadgimnazjalne

1996 – 1994

25 m

Dowolny

G

20 – 29 lat

1993 – 1984

25 m

Dowolny

H

30 – 39 lat

1983 – 1974

25 m

Dowolny

I

40 – 49 lat

1973 – 1964

25 m

Dowolny

J

50 – 59 lat

1963 – 1954

25 m

Dowolny

K

60 lat i starsi

1953 i starsi

25 m

Dowolny

 

 

KLASYFIKACJA RODZINNA

Klasyfikacja rodzinna jest przez organizatora głównego najbardziej honorowana.

O wynikach w tej klasyfikacji decydować będą czasy uzyskiwane przez sztafety rodzinne 4x25 m stylem dowolnym, płynące w następujących składach:

·        4-osobowych – każdy płynie po 25 m (rodzice + dwoje dzieci)

·        3-osobowych – dwie osoby płyną po 25 m i rodzic 50 m lub 2x25 m.

Dziadkowie mogą zastąpić rodziców. W rozumieniu tego regulaminu wszelkie ciotki, wujkowie, siostrzeńcy, kuzyni, stryjkowie, trzej bracia, trzy siostry nie stanowią rodziny.

KOMISJA SĘDZIOWSKA

·        Sędzia główny

·        Mazurskie WOPR stacja w Łupkach.

Wszelkie spory rozstrzyga sędzia główny zawodów.

ZAPISY do 19.04.2013r. do godz. 1500

·        Biuro M-GOSiR w Piszu, Mickiewicza 2, tel. 87-423-28-23

 

Każdy uczestnik zawodów oświadcza i zobowiązuje się, że startuje na własną odpowiedzialność.

Data powstania: wtorek, 9 kwi 2013 11:44
Data opublikowania: wtorek, 9 kwi 2013 11:50
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2365 razy