Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

WYNIKI KOŃCOWE HPN 2008/2009

po XII rundzie Lp. Strzelcy bramki
1 Mogilski Mariusz 30
Lp drużyna mecze Zwycięstwo Remis Porażka punkty uzyskane bramki stracone bramki   2 Malinowski Artur 19
3 Kowalczyk Michał 16
1 Hotel Jabłoń Team 13 10 1 2 31 48 31 17 4 Blok Marcin 15
2 CzerniaFka Senior 13 10 0 3 30 46 16 30 5 Gutowski Leszek 13
3 Ulica Warszawska 13 9 2 2 29 50 13 37 6 Hermasz Adrian 13
4 Fabryka Sklejka-Pisz SA 13 9 1 3 28 64 30 34 7 Karpowicz Adrian 13
5 Jagodne 13 9 0 4 27 46 28 18 8 Milarski Michał 13
6 Mar- Mir Belpax 13 7 2 4 23 48 47 1 9 Gutowski Błażej 12
7 Snopki 13 7 1 5 22 44 43 1 10 Waszkiewicz Cezary 12
8 Drago 13 7 1 5 22 36 29 7 11 Malinowski Grzegorz 11
9 Chłopaki z podwórka 13 3 1 9 10 33 59 -26 12 Banach Damian 10
10 CzerniaFka Junior 13 3 1 9 10 26 43 -17 13 Biedrzycki Andrzej 9
11 Młode Wilki 13 3 1 9 10 37 59 -22 14 Duda Tomek 9
12 Fokus 13 3 1 9 10 32 58 -26 15 Remiszewski Rafał 9
13 Ulica Mickiewicza 13 3 0 10 9 31 60 -29 16 Skarżyński Łukasz 9
14 L.S.O. 13 2 0 11 6 34 59 -25 17 Furjan Marek 8
85 6 85 267 575 575 18 Galanek Kamil 8
19 Giedorowicz Tomasz 8
Ilość meczy 91x3=273 20 Janicki Łukasz 8
21 Wiśniewski Karol 8
Zdobyte pkt. 267 22 Zaczkowski Hubert 8
6 remisów = 6 pkt. 23 Barański Łukasz 7
24 Kuna Marek 7
25 Mogilski Grzegorz 7
26 Pikóra Wojciech 7
Odkrycie Ligi Błażej Gutowski (CzerniaFka Junior) 27 Rumiński Łukasz 7
28 Wasiulewski Paweł 7
Najlepszy zawodnik Adrian Hermasz (CzerniaFka Senior) 29 Waszkiewicz Łukasz 7
30 Zaczkowski Adrian 7
Najlepszy strzelec Mariusz Mogilski (Fabryka Sklejka Pisz SA) 31 Bogdański Adam 6
32 Choiński Norbert 6
Najlepszy bramkarz Witold Rudnicki (Ulica Warszawska) 33 Milarski Rafał 6
34 Skrzecz Łukasz 6
Nagroda Fair Play Łukasz Barański (Jagodne) 35 Sztrom Bartłomiej 6
36 Święszkowski Grzegorz 6
37 Wygnał Ernest 6
GRATULUJEMY!!! 38 Andrzejewski Sebastian 5
39 Duda Bartłomiej 5
40 Kurzątkowski Konrad 5
41 Maciejewski Łukasz 5
42 Mięsak Łukasz 5
43 Poświata Sebastian 5
44 Rejmentowski Łukasz 5
45 Sobiewski Kamil 5
46 Wesołowski Cezary 5
47 Andrzejczyk Marcin 4
48 Kalwejt Jacek 4
49 Kowalczyk Mateusz 4
50 Kowalczyk Piotr 4
51 Kułakowski Bogumił 4
52 Nosek Radek 4
53 Pietrzyk Mieczysław 4
54 Prześniak Paweł 4
55 Szałkucki Tomasz 4
56 Waszkiewicz Adam 4
57 Waszkiewicz Marek 4
58 Borzymowski Mariusz 3
59 Buczyński Karol 3
60 Burmajster Michał 3
61 Faryj Adam 3
62 Jacewicz Filip 3
63 Kędzior Robert 3
64 Koszewski Rafał 3
65 Kowalczyk Paweł 3
66 Łosiak Mateusz 3
67 Mieczkowski Tomasz 3
68 Oszutowski Michał 3
69 Pawelczyk Piotr 3
70 Radziemski Krzysztof 3
71 Samul Rafał 3
72 Smaka Michał 3
73 Sokołowski Tomasz 3
74 Stachelek Damian 3
75 Żbikowski Piotr 3
76 Alicki Krzysztof 2
77 Czerwiński Krzysztof 2
78 Dębek Krystian 2
79 Gugnacki Karol 2
80 Jędra Kamil 2
81 Kucharski Tomasz 2
82 Lipiński Marcin 2
83 Maciejewski Maciej 2
84 Malinowski Ireneusz 2
85 Niecikowski Rafał 2
86 Ociepa Kamil 2
87 Rafałowski Robert 2
88 Rajmuntowski Marcin 2
89 Ruszczyk Łukasz 2
90 Siergiej Grzegorz 2
91 Sitarz Łukasz 2
92 Wysokiński Norbert 2
93 Zaczkowski Sebastian 2
94 Żbikowski Łukasz 2
95 Błażyński Artur 1
96 Bondarenko Aleksander 1
97 Burzyński Łukasz 1
98 Choiński Mirosław 1
99 Chojnowski Rafał 1
100 Czerniak Damian 1
101 Guzik Kamil 1
102 Jaworski Konrad 1
103 Kibitlewski Adrian 1
104 Lejman Rafał 1
105 Łazarczyk Marcin 1
106 Malinowski Ireneusz 1
107 Milewski Adam 1
108 Piankowski Czarek 1
109 Pruszyński Daniel 1
110 Remiszewski Łukasz 1
111 Romachow Mateusz 1
112 Rumiński Mateusz 1
113 Skarżyński Karol 1
114 Zach Bartłomiej 1
115 Zach Patryk 1
Data powstania: czwartek, 5 mar 2009 12:46
Data opublikowania: czwartek, 5 mar 2009 14:30
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2354 razy