Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

WYNIKI!!! 8 Otwarte Mistrzostwa Pisza w pływaniu indywidualnym i rodzinnym, 17.04.2011r.

 „0” i młodsi              Kat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

  1.  

Zuzanna Zachłowska

0,16:30

  1.  

Wiktoria Niecikowska

0,18:45

  1.  

Magdalena Kożan

0,19:24

  1.  

Julia Anusiewicz

0,25:99

  1.  

Izabela Leymańczyk

0,28:70

  1.  

Maja Borzymowska

0,30:98

  1.  

Julia Danielska

0,31:38

  1.  

Zuzanna Ciborowska

0,31:52

  1.  

Dominika Mukosiej

0,42:26

CHŁOPCY

  1.  

Itan Ciborowski

0,12:48

  1.  

Konrad Rudnik

0,13:01

  1.  

Krzysztof Wierzbicki

0,13:27

  1.  

Wiktor Szymborski

0,14:40

  1.  

Maciej Gleba

0,14:63

  1.  

Julian Chiliński

0,15:59

  1.  

Marek Skulmowski

0,17:65

  1.  

Piotr Raszczyk

0,20:94

  1.  

Wojciech Krzyżański

0,24:63

  1.  

Aleksander Maciejczyk

0,53:92

 

I-II                              Kat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Magdalena Leymańczyk

0,9:77

2.       

Aleksandra Skrodzka

0,9:92

3.       

Natalia Wierzbowska

0,10:04

4.       

Kinga Tomasiewicz

0,10:53

5.       

Amelia Skrodzka

0,10:73

6.       

Ada Skrodzka

0,11:52

7.       

Julia Kamińska

0,11:60

8.       

Wiktoria Ryzińska

0,11:87

9.       

Elżbieta Witkiewicz

0,12:07

10.   

Paulina Szewczyk

0,12:64

11.   

Patrycja Raszczyk

0,12:80

12.   

Dominika Wszołek

0,14:22

13.   

Patrycja Kijewska

0,14:31

14.   

Katarzyna Krzyżańska

0,14:56

15.   

Sandra Salami

0,15:12

16.   

Natalia Bugnacka

0,15:49

17.   

Natalia Plona

0,17:71

CHŁOPCY

1.       

Klaudiusz Gleba

0,10:60

2.       

Jakub Wójcik

0,11:58

3.       

Michał Piątek

0,12:71

4.       

Łukasz Bessman

0,13:15

5.       

Szymon Anusiewicz

0,14:45

6.       

Damian Polkowski

0,19:82

 

 

III-IV                          Kat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Julia Olachno

0,17:94

2.       

Wiktoria Mieczkowska

0,18:12

3.       

Urbanowicz Urszula

0,18:89

4.       

Karolina Pieklik

0,20:51

5.       

Katarzyna Kibiłko

0,23:80

6.       

Kinga Plona

0,24:03

7.       

Natasza Plona

0,24:51

8.       

Katarzyna Cieloszczyk

0,27:23

9.       

Aleksandra Sudrawska

0,31:14

CHŁOPCY

1.       

Krystian Alicki

0,16:51

2.       

Maksymilian Kopiczko

0,17:29

3.       

Jakub Gentek

0,18:48

4.       

Mikołaj Piątek

0,18:74

5.       

Jan Skulmowski

0,19:19

6.       

Bartłomiej Wójcik

0,20:79

7.       

Brandon Gołaś

0,20:40

8.       

Piotr Danielski

0,21:38

9.       

Mateusz Bałdyga

0,27:61

10.   

Tomasz Charubin

0,27:78

 

V-VI                           Kat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Julia Bączek

0,15:91

2.       

Klaudia Rybka

0,17:92

3.       

Anna Lejman

0,18:47

4.       

Natalia Szczech

0,20:79

5.       

Katarzyna Górajewska

0,21:09

6.       

Aleksandra Roguska

0,26:92

7.       

Weronika Zuzga

0,27:14

8.       

Julia Sudrawska

0,30:86

CHŁOPCY

1.       

Eryk Chiliński

0,16:75

2.       

Igor Plona

0,17:51

3.       

Mateusz Bessman

0,17,90

 

GIMNAZJUM          Kat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

CHŁOPCY

1.       

Hubert Ciborowski

0,13:96

2.       

Damian Ciborowski

0, 14:10

 

Ponadgimnazjalne    Kat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Martyna Ryzińska

0,15:30

2.       

Kinga Bialik

0,17:32

CHŁOPCY

1.       

Laszkowski Kamil

0,13:50

2.       

Laskowski Jakub

0,13:67

 

20-29 lat                     Kat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Katarzyna Bialik

0,22:93

MĘŻCZYŹNI

1.       

Michał Maciejczyk

0,12:80

2.       

Maciej Popielarczyk

0,15:10

3.       

Piotr Nowak

0,16:03

4.       

Daniel Jabłoński

0,18:43

 

30-39 lat                     Kat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Magda Gentek

0,16:57

2.       

Aneta Ciborowska

0,17:14

3.       

Jowita Kopiczko

0,29:78

MĘŻCZYŹNI

1.       

Robert Kopiczko

0,15:41

2.       

Marcin Gentek

0,16:80

3.       

Rafał Wierzbicki

0,17:36

4.       

Adam Plona

0,19:96

5.       

Teodor Kożan

0,20:79

 

40-49 lat                     Kat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

Sebastian Ciborowski

0,13:43

2.       

Jacek Niedźwiedzki

0,14:56

3.       

Fabian Ciborowski

0,15:04

 

50-59 lat                     Kat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Barbara Popławska

0,18:57

MĘŻCZYŹNI

1.       

Antoni Kopacz

0,15:55

2.       

Franciszek Wojsiat

0,17:08

3.       

Zbigniew Popielarczyk

0,18:00

 

60 lat i więcej             Kat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Irena Ciborowska

0,25:55

2.       

Teresa Kożan

0,33:36

MĘŻCZYŹNI

1.       

Ryszard Kożan

0,26:07

 

Klasyfikacja – RODZINY      SZTAFETA             Styl – dowolny          Dystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

  1.  

CIBOROWSCY
Fabian, Damian, Hubert

0,59:99

  1.  

GENTEK
Marcin, Magda, Jakub

1,12:19

  1.  

CIBOROWSCY
Sebastian, Aneta, Itan

1,12:54

  1.  

WÓJCIK
Zbigniew, Bartłomiej, Jakub

1,21:00

  1.  

KOPICZKO
Robert, Jowita, Maksymilian

1,21:89

  1.  

PLONA
Adam, Igor, Natasza

1,28:32

  1.  

BESSMAN
Zbigniew, Mateusz, Łukasz

1,37:08

  1.  

LEYMAŃCZYK
Dorota, Magdalena, Piotr

1,40:58

  1.  

KOŻAN
Teresa, Teodor, Wiktoria, Magdalena

2,06:71

  1.  

DANIELSCY
Marian, Julia, Piotr

2,18:82

 

Data powstania: niedziela, 3 kwi 2011 14:48
Data opublikowania: niedziela, 3 kwi 2011 14:50
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 3302 razy