Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po III rundzie 13.12.2008 r.

po III rundzie
Lp drużyna mecze punkty uzyskane bramki stracone bramki wynik klasyfikacja końcowa
1 Jagodne 3 9 19 0 19 1
2 CzerniaFka Senior 3 9 8 2 6 2
3 Ulica Warszawska 3 7 11 2 9 3
4 Fabryka Sklejka-Pisz SA 3 7 15 8 7 4
5 L.S.O. 3 6 17 8 9 5
6 Chłopaki z podwórka 3 6 11 11 0 6
7 MSWEiR Młode Wilki 3 4 10 10 0 7
8 Hotel Jabłoń Team 3 4 9 18 -9 8
9 Drago 3 3 7 7 0 9
10 Snopki 3 3 7 10 -3 10
11 Fokus 3 1 6 15 -9 11
12 Mar-Mir Belpax 3 1 2 11 -9 12
13 CzerniafFka Junior 3 0 2 10 -8 13
14 Ulica Mickiewicza 3 0 5 17 -12 14
Lp. Strzelcy bramki żółte kartki czerwone kartki
1 Milarski Michał 9 DRAGO bramkarz  
2 Mogilski Mariusz 8      
4 Kowalczyk Michał 7 FOKUS Kryszkiewicz  
3 Blok Marcin 6      
5 Waszkiewicz Łukasz 6 CZERNIAFKA Wysokiński R.  
6 Gutowski Leszek 5 SENIOR Alicki K.  
13 Karpowicz Adrian 5      
7 Hermasz Adrian 4 CZERNIAFKA Andrzejewski S.  
9 Kuna Marek 4 JUNIOR Hermasz A.  
8 Wiśniewski Karol 4      
22 Furjan Marek 3 MAR MIR   Mogilski G.
54 Banach Damian 2 BELPAX    
10 Burmajster Michał 2      
11 Duda Bartłomiej 2 ULICA Skarżyński K.  
21 Duda Tomek 2 MICKIEWICZA    
50 Galanek Kamil 2      
12 Jacewicz Filip 2 HOTEL Furjan M.  
26 Lipiński Marcin 2 JABŁOŃ TEAM    
14 Malinowski Artur 2      
28 Mieczkowski Tomasz 2 CHŁOPAKI Zadroga Ł.  
15 Milarski Rafał 2 Z PODWÓRKA    
16 Pietrzyk Mieczysław 2
17 Pikóra Wojciech 2
44 Radziemski Krzysztof 2
31 Rejmentowski Łukasz 2
48 Ruszczyk Łukasz 2
18 Sztrom Bartłomiej 2
51 Wasiulewski Paweł 2
40 Wesołowski Cezary 2
19 Barański Łukasz 1
20 Dębek Krystian 1
23 Gugnacki Karol 1
53 Janicki Łukasz 1
46 Jaworski Konrad 1
45 Kalwejt Jacek 1
58 Kibitlewski Adrian 1
55 Koszewski Rafał 1
24 Kowalczyk Mateusz 1
25 Kowalczyk Paweł 1
52 Kurzątkowski Konrad 1
43 Łazarczyk Marcin 1
27 Łosiak Mateusz 1
49 Mięsak Łukasz 1
29 Pawelczyk Piotr 1
57 Prześniak Paweł 1
30 Rajmuntowski Marcin 1
32 Romachow Mateusz 1
33 Samul Rafał 1
34 Siergiej Grzegorz 1
35 Sitarz Łukasz 1
36 Skarżyński Karol 1
37 Skarżyński Łukasz 1
38 Smaka Michał 1
47 Szałkucki Tomasz 1
39 Święszkowski Grzegorz 1
56 Wygnał Ernest 1
41 Zaczkowski Hubert 1
42 Żbikowski Łukasz 1
Data powstania: poniedziałek, 15 gru 2008 14:41
Data opublikowania: poniedziałek, 15 gru 2008 14:43
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1774 razy