Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Mistrzostwa Pływackie 17.01.2008 r.

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT
OTWARTYCH MISTRZOSTW PŁYWACKICH
MGOSiR PISZ, MOS PISZ
z dn. 17 stycznia 2008 r.
             
FINAŁY
15 m stylem DOWOLNYM DZIEWCZĄT kl. "0" i młodsi
1 Sylwia Olizarowicz "0" 0:13,40    
2 Julia Gardocka "0" 0:14,16    
3 Natasza Plona "0" 0:14,23    
4 Maja Adamus "0" 0:15,36    
5 Magdalena Leymańczyk 6 lat 0:31,00    
6 Wiktoria Ryzińska "0" 0:43,76    
7 Izabela Leymańczyk 4 lata 1:07,27    
15 m stylem DOWOLNYM CHŁOPCÓW kl. "0" i młodsi
1 Erwin Markielewicz "0" 0:22,01    
2 Konrad Rurkowski "0" 0:35,16    
3 Aleksander Ustaszewski 5 lat 0:36,86    
4 Itan Ciborowski 3 lata 0:37,11    
5 Dominik Górski "0" 0:38,11    
6 Szymon Ciborowski 5 lat 1:15,86    
15 m stylem DOWOLNYM CHŁOPCÓW kl. I
1 Krystian Alicki SP 2 Pisz 0:13,85    
2 Jakub Kuliś SP Muzyczna Pisz 0:14,31    
3 Patryk Piotrowski SP 2 Pisz 0:15,49    
4 Hubert Borkowski SP 1 Pisz 0:17,33    
5 Konrad Suchorski SP Trzonki 0:17,72    
6 Piotr Leymańczyk SP Muzyczna Pisz 0:20,33    
15 m stylem DOWOLNYM DZIEWCZĄT kl. I
1 Julia Olachno SP 2 Pisz 0:12,32    
2 Paulina Rurkowska SP 2 Pisz 0:15,54    
3 Julia Szymańska SP Muzyczna Pisz 0:17,92    
4 Kinga Plona SP 1 Pisz 0:19,77    
5 Kinga Drągowska SP 2 Pisz 0:20,02    
6 Katarzyna Raszczyk SP Muzyczna Pisz 0:20,15    
7 Gabriela Wądołowska SP 2 Pisz 0:22,83    
8 Wiktoria Korzan SP 2 Pisz 0:33,58    
25 m stylem DOWOLNYM DZIEWCZĄT kl. II
1 Dominika Filipkowska SP 1 Pisz 0:21,91    
2 Julia Bączek SP 1 Pisz 0:27,38    
3 Aleksandra Kopacz SP 4 Pisz 0:33,35    
4 Izabela Makuła SP 1 Pisz 0:33,69    
5 Wiktoria Charubin SP 1 Pisz 0:38,22    
6 Magda Domańska SP 4 Pisz 0:38,24    
7 Marysia Quaheri SP 1 Pisz 0:54,35    
8 Natalia Sobieska SP 4 Pisz 0:57,71    
9 Karolina Karwowska SP 4 Pisz 1:00,31    
10 Sara Szemborowska SP 2 Pisz 1:10,07    
11 Kamila Kania SP 4 Pisz 1:16,04    
25 m stylem DOWOLNYM CHŁOPCÓW kl. II
1 Mateusz Bessman SP 2 Pisz 0:24,82    
2 Maciej Lipiński SP Muzyczna Pisz 0:29,18    
3 Hubert Adamus SP 1 Pisz 0:32,40    
4 Piotr Olszewski SP 1 Pisz 0:33,89    
5 Piotr Kuczyński SP 4 Pisz 0:35,02    
6 Damian Skrodzki SP 4 Pisz 0:37,56    
7 Dawid Górski SP 4 Pisz 0:38,32    
8 Sebastian Rokuszewski SP 1 Pisz 0:40,42    
9 Damian Kania SP 4 Pisz 0:40,56    
10 Szymon Nosek SP 4 Pisz 0:44,35    
25 m stylem DOWOLNYM DZIEWCZĄT kl. III
1 Olga Piotrowicz SP 2 Pisz 0:21,79    
2 Sandra Wiśniewska SP 1 Pisz 0:23,02    
3 Nina Supińska SP 4 Pisz 0:25,24    
4 Agata Zawalich SP 4 Pisz 0:29,85    
5 Oliwia Grabowska SP 4 Pisz 0:30,91    
6 Iza Fiertek SP 2 Pisz 0:39,71    
7 Patrycja Grabiec SP 2 Pisz 0:46,65    
8 Daria Ryzińska SP Muzyczna Pisz 0:17,43 PK  
25 m stylem GRZBIETOWYM DZIEWCZĄT kl. III
1 Weronika Zuzga SP 4 Pisz 0:37,67    
2 Wiktoria Frączkowska SP 4 Pisz 0:42,11    
25 m stylem GRZBIETOWYM CHŁOPCÓW kl. III
1 Igor Plona SP 4 Pisz 0:24,87    
2 Kamil Malinowski SP 4 Pisz 0:40,11    
25 m stylem DOWOLNYM CHŁOPCÓW kl. III
1 Szymon Zajkowski SP 1 Pisz 0:19,33    
2 Bartek Komosiński SP 1 Pisz 0:20,32    
3 Eryk Chiliński SP 1 Pisz 0:22,18    
4 Dawid Suchorski SP Trzonki 0:22,89    
5 Krystian Pawlak SP 4 Pisz 0:24,68    
6 Jakub Plona SP Muzyczna Pisz 0:26,07    
7 Patryk Czartoryjski SP 2 Pisz 0:27,81    
8 Mateusz Bytner SP 2 Pisz 0:30,40    
9 Damian Górski SP 4 Pisz 0:32,83    
10 Kamil Cwalina SP 1 Pisz 0:35,21    
11 Natan Ciborowski SP 4 Pisz 0:16,80 PK  
12 Patryk Jabłoński SP Muzyczna Pisz 0:17,61 PK  
25 m stylem GRZBIETOWYM CHŁOPCÓW kl. IV
1 Hubert Ciborowski SP 2 Pisz 0:24,03    
2 Mateusz Szymański SP 2 Pisz 0:39,59    
25 m stylem GRZBIETOWYM DZIEWCZĄT kl. IV
1 Weronika Domańska SP 4 Pisz 0:24,38    
2 Gabrysia Kucharska SP 4 Pisz 0:35,08    
3 Iga Biedrzycka SP 2 Pisz 0:19,66 PK  
4 Zuzanna Rutkowska SP 2 Pisz 0:20,12 PK  
             
             
25 m stylem DOWOLNYM CHŁOPCÓW kl. IV
1 Hubert Ciborowski SP 2 Pisz 0:17,28    
2 Gabriel Krzewski SP 1 Pisz 0:18,96    
3 Damian Baczek SP 2 Pisz 0:21,29    
4 Tobiasz Wiśniewski SP Muzyczna Pisz 0:21,97    
5 Patryk Chiliński SP 1 Pisz 0:22,84    
6 Mateusz Szymański SP 2 Pisz 0:23,26    
7 Hubert Horbacz SP 4 Pisz 0:23,85    
8 Mateusz Wasilewski SP 1 Pisz 0:29,93    
9 Sebastian Ustaszewski SP 4 Pisz 0:31,81    
10 Igor Plona   0:20,15 PK  
25 m stylem DOWOLNYM DZIEWCZĄT kl. IV
1 Weronika Domańska SP 4 Pisz 0:19,63    
2 Monika Laszkowska SP 1 Pisz 0:21,35    
3 Gabrysia Kucharska SP 4 Pisz 0:36,37    
4 Wanessa Zolich SP 2 Pisz 0:39,12    
5 Asia Klimek SP 4 Pisz 0:46,75    
6 Iga Biedrzycka SP 2 Pisz 0:15,59 PK  
7 Zuzanna Rutkowska SP 2 Pisz 0:16,12 PK  
50 m stylem GRZBIETOWYM DZIEWCZĄT kl. V
1 Katarzyna Ruchała SP 4 Pisz 1:00,16    
2 Klaudia Horbacz SP 4 Pisz 1:01,40    
3 Maja Wierzbicka SP Muzyczna Pisz 1:08,83    
4 Emilia Białowarczuk SP Muzyczna Pisz 1:14,90    
5 Urszula Lorenz SP Muzyczna Pisz 1:17,78    
50 m stylem GRZBIETOWYM CHŁOPCÓW kl. VI
1 Piotr Alicki SP Trzonki 0:55,08    
2 Sebastian Kossakowski SP 2 Pisz 0:44,49 PK  
50 m stylem KLASYCZNYM CHŁOPCÓW kl. V
1 Patryk Gutowski SP 2 Pisz 1:03,96    
50 m stylem KLASYCZNYM CHŁOPCÓW kl. VI
1 Damian Ciborowski SP 2 Pisz 0:55,75    
2 Bastian Ciborowski SP 4 Pisz 0:40,98 PK  
3 Szymon Gulan SP 4 Pisz 0:45,20 PK  
50 m stylem DOWOLNYM CHŁOPCÓW kl. V
1 Patryk Gutowski SP 2 Pisz 0:42,22    
2 Michał Wielk SP 1 Pisz 0:50,96    
3 Mateusz Fiertek SP 2 Pisz 0:53,52    
50 m stylem DOWOLNYM CHŁOPCÓW kl. VI
1 Damian Ciborowski SP 4 Pisz 0:37,66    
2 Piotr Alicki SP Trzonki 0:39,69    
3 Bastian Ciborowski SP 4 Pisz 0:30,68    
4 Sebastian Kossakowski SP 2 Pisz 0:35,32 PK  
5 Szymon Gulan SP 4 Pisz 0:36,01 PK  
             
W Otwartych Mistrzostwach Pływackich startowało 105 dzieci z 5 szkół podstawowych         i młodsi.
             

 

 

Data powstania: środa, 14 sty 2009 09:09
Data opublikowania: poniedziałek, 9 lut 2009 12:34
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 4133 razy