Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Pływanie rodzinne 06.04.2008 r.

V Otwarte Mistrzostwa Pisza w pływaniu indywidualnym i rodzinnym

Pisz, 06.04.2008 r.

REGULAMIN

Organizator:        MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI w Piszu

Współorganizatorzy:     BURMISTRZ PISZA, MAZURSKIE WOPR stacja Łupki

Firma Sportowo-Turystyczna SEBA-SPORT S. Ciborowski

Miejsce i termin zawodów:     PŁYWALNIA M-GOSiR w Piszu,

6 kwietnia 2008 r. (niedziela) godz. 1000

CEL IMPREZY:

·       Propagowanie czynnego wypoczynku,

·       pływanie jako dyscypliny sportowej dla każdego,

·       doskonalenie umiejętności pływania.

NAGRODY:

·       Puchary i dyplomy dla każdej rodziny.

·       Medale za miejsca 0d I-III w każdej kategorii wiekowej.

·       Dyplom uczestnictwa otrzyma każdy zawodnik.

·       Nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

KATEGORIE WIEKOWE:

Kategoria

Klasa

Rok urodzenia

Dystans

Styl

A

„0” i młodsi

2001 i młodsi

12,5 m

Dowolny

B

I – II

2000 – 1999

12,5 m

Dowolny

C

III – IV

1998 – 1997

25 m

Dowolny

D

V – VI

1996 – 1995

25 m

Dowolny

E

Gimnazjum

1994 – 1992

25 m

Dowolny

F

Ponadgimnazjalne

1991 – 1989

25 m

Dowolny

G

20 – 29 lat

1988 – 1979

25 m

Dowolny

H

30 – 39 lat

1978 – 1969

25 m

Dowolny

I

40 – 49 lat

1968 – 1959

25 m

Dowolny

J

50 – 59 lat

1958 – 1949

25 m

Dowolny

K

60 lat i starsi

1948 i starsi

25 m

Dowolny

KLASYFIKACJA RODZINNA

Klasyfikacja rodzinna jest przez organizatora głównego najbardziej honorowana. O wynikach w tej klasyfikacji decydować będą czasy uzyskiwane przez sztafety rodzinne 4x25 m stylem dowolnym, płynące w następujących składach:

·       4-osobowych – każdy płynie po 25 m (rodzice + dwoje dzieci)

·       3-osobowych – dwie osoby płyną po 25 m i rodzic 50 m lub 2x25 m.

Dziadkowie mogą zastąpić rodziców. W rozumieniu tego regulaminu wszelkie ciotki, wujkowie, siostrzeńcy, kuzyni, stryjkowie, trzej bracia, trzy siostry nie stanowią rodziny.

KOMISJA SĘDZIOWSKA

·       Sędzia główny – Jan Sznajder

·       Mazurskie WOPR stacja w Łupkach.

Wszelkie spory rozstrzyga sędzia główny zawodów.

ZAPISY do 04.04.2008 r. do godz. 1200

·       Biuro M-GOSiR w Piszu, Mickiewicza 2, Tel. 87-423-28-23

·       Pływalnia w Piszu, Kwiatowa 1, u ratownika dyżurnego.

 

Każdy uczestnik zawodów oświadcza i zobowiązuje się, że startuje na własną odpowiedzialność.

 „0” i młodsi              Kat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

  1.  

Olizarowicz Sylwia

00:12,95

  1.  

Gardocka Julia

00:13,31

  1.  

Adamus Maja

00:14,11

  1.  

Plona Natasza

00:15,11

  1.  

Parda Katarzyna

00:27,14

  1.  

Leymańczyk Magdalena

00:36,34

  1.  

Wierzbowska Natalia

00:43,52

CHŁOPCY

  1.  

Potocki Karol

00:16,10

  1.  

Lodkowski Krystian

00:16,62

  1.  

Markielewicz Erwin

00:21,19

  1.  

Olszak Stanisław

00:24,74

  1.  

Górski Dominik

00:26,02

  1.  

Darda Piotr

00:35,27

  1.  

Ustaszewski Aleksander

00:37,50

  1.  

Ciborowski Szymon

00:44,20

  1.  

Ciborowski Itan

00:45,40

  1.  

Olszak Romuald

00:56,52

  1.  

Piątek Michał

01:04,00

 

I-II                              Kat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Bączek Julia

00:11,29

2.       

Kopacz Aleksandra

00:11,84

3.       

Domańska Magda

00:12,74

4.       

Olachno Julia

00:12,94

5.       

Charubin Wiktoria

00:13,46

6.       

Młynarczyk Aleksandra

00:13,49

7.       

Kotowska Wiktoria

00:14,55

8.       

Plona Kinga

00:14,56

9.       

Jurska Michalina

00:15,08

10.   

Raszczyk Katarzyna

00:17,42

11.   

Szczech Natalia

00:20,06

12.   

Kamińska Weronika

00:24,63

13.   

Górajewska Katarzyna

00:25,10

CHŁOPCY

1.       

Piątek Mikołaj

00:10,04

2.       

Bessman Mateusz

00:10,27

3.       

Lipiński Maciej

00:10,56

4.       

Gentek Jakub

00:11,36

5.       

Adamus Hubert

00:11,44

6.       

Kuliś Kuba

00:12,75

7.       

Alicki Krystian

00:13,76

8.       

Gołaś Brandon Piotr

00:16,82

9.       

Olszak Ignacy

00:17,38

10.   

Leymańczyk Piotr

00:19,36

11.   

Gulan Wojciech

00:25,19

 

III-IV                          Kat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Domańska Weronika

00:18,41

2.       

Filipkowska Dominika

00:20,07

3.       

Nepelska Aleksandra

00:20,29

4.       

Gawkowska Karina

00:21,30

5.       

Chorąży Monika

00:27,44

6.       

Rybka Klaudia

00:29,15

CHŁOPCY

1.       

Ciborowski Natan

00:15,91

2.       

Ciborowski Hubert

00:17,13

3.       

Jabłoński Patryk

00:18,42

4.       

Chiliński Eryk

00:19,04

5.       

Komosiński Bartłomiej

00:19,94

6.       

Bartnicki Szymon

00:19,97

7.       

Plona Igor

00:20,08

8.       

Szymanowski Mateusz

00:21,84

9.       

Plona Jakub

00:25,93

10.   

Ustaszewski Sebastian

00:30,93

 

V-VI                           Kat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Wawrzyniak Joanna

00:17,98

2.       

Jankowska Karolina

00:20,86

3.       

Białowarczuk Emilia

00:26,26

CHŁOPCY

1.       

Ciborowski Bastian

00:14,16

2.       

Nowicki Norbert

00:14,60

3.       

Gulan Szymon

00:14,81

4.       

Ciborowski Damian

00:15,49

5.       

Bartnicki Hubert

00:20,59

6.       

Plona Ernest

00:22,77

 

GIMNAZJUM          Kat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Chlewicka Blanka

00:14,51

2.       

Bialik Kinga

00:17,50

3.       

Charubin Magdalena

00:17,67

4.       

Chudzik Katarzyna

00:20,46

CHŁOPCY

1.       

Wicik Michał

00:14,73

2.       

Wawrzyniak Jakub

00:15,93

3.       

Urban Bartosz

00:18,70

4.       

Białowarczuk Grzegorz

00:19,99

5.       

Krasuski Kuba

00:23,29

 

Ponadgimnazjalne    Kat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Kurpiewska Żaneta

00:16,37

2.       

Wojsiat Oliwia

00:17,56

3.       

Bzura Paulina

00:31,69

CHŁOPCY

1.       

Jankowski Łukasz

00:13,96

2.       

Cudnik Damian

00:15,72

3.       

Szmigiel Marcin

00:16,41

 

20-29 lat                     Kat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Gentek Magda

00:15,28

MĘŻCZYŹNI

1.       

Maciejczyk Michał

00:12,76

2.       

Gentek Marcin

00:16,18

 

30-39 lat                     Kat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Ciborowska Aneta

00:17,46

2.       

Potocka Dorota

00:20,45

3.       

Plona Beata

00:28,91

4.       

Ciborowska Iwona

00:38,80

5.       

Ustaszewska Ilona

00:44,04

MĘŻCZYŹNI

1.       

Ciborowski Sebastian

00:13,19

2.       

Ciborowski Fabian

00:15,04

3.       

Bartnicki Paweł

00:15,30

4.       

Adamus Przemysław

00:15,43

5.       

Bessman Zbigniew

00:17,76

6.       

Plona Adam

00:18,04

7.       

Potocki Aleksander

00:18,56

8.       

Olszak Piotr

00:19,20

9.       

Ustaszewski Rafał

00:19,39

10.   

Domański Ryszard

00:19,88

11.   

Plona Roman

00:24,36

 

40-49 lat                     Kat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Chorąży Jolanta

00:24,98

2.       

Leymańczyk Dorota

00:30,31

3.       

Kopacz Joanna

00:46,23

MĘŻCZYŹNI

1.       

Charubin Sławomir

00:15,56

2.       

Jankowski Krzysztof

00:15,80

3.       

Urban Andrzej

00:16,07

4.       

Bąk Krzysztof

00:19,42

5.       

Edward Gulan

00:24,60

 

50-59 lat                     Kat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

Chorąży Piotr

00:15,45

2.       

Kopacz Antoni

00:16,07

3.       

Wawrzyniak Jarosław

00:20,08

 

60 lat i więcej             Kat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Ciborowska Irena

00:28,96

MĘŻCZYŹNI

1.       

Olszak Stanisław

00:22,14

2.       

Kowalewski Edward

00:29,05

3.       

Bessman Stanisław

00:44,30

 

Klasyfikacja – RODZINY      SZTAFETA             Styl – dowolny          Dystans – 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

  1.  

CIBOROWSCY
Sebastian, Bastian, Natan

0:57,79

  1.  

CIBOROWSCY
Fabian, Damian, Hubert

1:02,54

  1.  

JANKOWSCY
Krzysztof, Łukasz, Karolina

1:08,90

  1.  

BARTNICCY
Paweł, Hubert, Szymon

1:12,02

  1.  

WAWRZYNIAK
Jarosław, Jakub, Joanna

1:17,10

  1.  

GENTEK
Marcin, Magda, Jakub

1:17,55

  1.  

ADAMUS
Przemysław, Hubert, Agnieszka

1:27,64

  1.  

CHORĄŻY
Piotr, Jolanta, Monika

1:28,81

  1.  

DOMAŃSCY
Ryszard, Weronika, Magda

1:33,94

  1.  

POTOCCY
Karol, Dorota, Jarosław

1:40,37

  1.  

PLONA
Roman, Kuba, Kinga

1:48,67

  1.  

BESSMAN
Stanisław, Mateusz, Zbigniew

1:49,02

  1.  

KOPACZ
Antoni, Joanna, Ola

1:49,31

  1.  

PLONA
Adam, Beata, Igor, Natasza

1:50,31

  1.  

OLSZAK
Stanisław, Piotr, Ignacy

1:58,62

  1.  

USTASZEWSCY
Rafał, Ilona, Sebastian

2:08,01

  1.  

CIBOROWSCY
Irena, Aneta, Itan

2:21,11

 

 

Data powstania: środa, 14 sty 2009 09:10
Data opublikowania: poniedziałek, 9 lut 2009 13:15
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2013 razy