Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

wyniki VI OMP w pływaniu indywidualnym i rodzinnym, 19.04.2009

 „0” i młodsi              Kat. A; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

  1.  

Tomasiewicz Kinga

0,15:29

  1.  

Darda Katarzyna

0,19:21

  1.  

Witkiewicz Elżbieta

0,22:31

  1.  

Ryzińska Wiktoria

0,28:10

  1.  

Olszewska Aleksandra

0,28:88

  1.  

Wierzbowska Natalia

0,29:28

  1.  

Kamińska Julia

0,30:20

  1.  

Łukaszewicz Marysia

0,46,12

CHŁOPCY

  1.  

Bessman Łukasz

0,24:88

  1.  

Olszak Roman

0,25:47

  1.  

Zadroga Miłosz

0,26:73

  1.  

Ustaszewski Aleksander

0,28:41

  1.  

Pieniak Filip

0,30:98

  1.  

Ciborowski Itan

0,31:22

  1.  

Gleba Klaudiusz

0,32:98

  1.  

Gołaś Jakub

0,40:16

 

I-II                              Kat. B; Styl dowolny; Dystans 12,5m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Arciszewska Wiktoria

0,09:79

2.       

Gardocka Julia

0,10:68

3.       

Kalinowska Zuzanna

0,10:79

4.       

Jankowska Alicja

0,11:10

5.       

Bajno Karolina

0,12:74

6.       

Gołaś Aleksandra

0,14:00

7.       

Pieklik Karolina

0,14:10

8.       

Adamus Maja

0,14:23

9.       

Kibiłko Katarzyna

0,15:16

10.   

Urbanowicz Ula

0,18:71

11.   

Gałka Wiktoria

0,21:92

12.   

Plona Aleksandra

0,25:70

CHŁOPCY

1.       

Alicki Krystian

0,09:90

2.       

Gentek Jakub

0,10:31

3.       

Piotrowski Patryk

0,12:56

4.       

Grabowski Paweł

0,13:80

5.       

Gołaś Brandon

0,14:32

6.       

Olszak Ignacy

0,15:00

7.       

Pieniak Mikołaj

0,16:78

8.       

Olszak Stanisław

0,17:35

9.       

Darda Piotr

0,20:70

10.   

Górski Dominik

0,21:57

11.   

Bałdyga Mateusz

0,27:22

III-IV                          Kat. C; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Ryzińska Daria

0,16:52

2.       

Filipkowska Dominika

0,17:41

3.       

Piotrowicz Olga

0,18:70

4.       

Żebrowska Anna

0,21:12

5.       

Rybka Klaudia

0,21:51

6.       

Pardej Julita

0,22:23

7.       

Jurska Michalina

0,23:47

8.       

Makuła Iza

0,23:59

9.       

Kotowska Wiktoria

0,24:22

10.   

Domańska Magdalena

0,25:08

11.   

Charubin Wiktoria

0,25:87

12.   

Młynarczyk Aleksandra

0,29:08

13.   

Szczech Natalia

0,31:20

14.   

Lejman Ania

0,32:10

15.   

Nowacka Daria

0,34:82

16.   

Tejge Karolina

0,47:51

CHŁOPCY

1.       

Natan Ciborowski

0,14:95

2.       

Jabłoński Patryk

0,15:00

3.       

Chiliński Eryk

0,19:01

4.       

Zajkowski Szymon

0,19:47

5.       

Adamus Hubert

0,21:67

6.       

Lipiński Maciej

0,22:49

7.       

Olszewski Piotr

0,25:08

8.       

Karpiński Maciej

0,25:41

9.       

Szumowski Marcin

0,26:37

10.   

Jedynak Maciej

0,38:11

 

 

V-VI                           Kat. D; Styl dowolny; Dystans 25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Domańska Weronika

0,18:72

2.       

Gawłowska Karina

0,19:68

3.       

Białowarczuk Emila

0,26:16

CHŁOPCY

1.       

Ciborowski Hubert

0,15:00

2.       

Koszewski Cezary

0,16:94

3.       

Bartnicki Szymon

0,18:07

4.       

Bartnicki Hubert

0,18:34

5.       

Zachłowski Michał

0,18:49

6.       

Szymanowski Mateusz

0,20:88

7.       

Sebastian Ustaszewski

0,28:98

GIMNAZJUM          Kat. E; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

DZIEWCZĘTA

1.       

Ryzińska Martyna

0,15:08

2.       

Charubin Magdalena

0,18:17

3.       

Wawrzyniak Asia

0,18:70

4.       

Barańska Karolina

0,20:71

5.       

Duda Katarzyna

0,22:00

6.       

Salkowska Zuzanna

0,22:70

7.       

Olszewska Iza

0,25:42

8.       

Brenda Hanna

0,25:47

9.       

Duda Marta

0,30:27

CHŁOPCY

1.       

Ciborowski Bastian

0,14:08

2.       

Borak Oskar

0,14:32

3.       

Ciborowski Damian

0,14:65

4.       

Kossakowski Sebastian

0,14:70

5.       

Ryło Damian

0,15:10

6.       

Plona Ernest

0,18:53

 

Ponadgimnazjalne    Kat. F; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

CHŁOPCY

1.       

Charubin Rafał

0,15:37

2.       

Cudnik Damian

0,15:70

 

20-29 lat                     Kat. G; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Laskowska Kamila

0,17:83

30-39 lat                     Kat. H; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Gentek Magda

0,15:06

2.       

Ciborowska Aneta

0,18:57

3.       

Gołaś Wioletta

0,23:11

MĘŻCZYŹNI

1.       

Ciborowski Sebastian

0,13:43

2.       

Ciborowski Fabian

0,14:72

3.       

Bartnicki Paweł

0,15:48

4.       

Gentek Marcin

0,16:09

 

40-49 lat                     Kat. I; Styl dowolny; Dystans – 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

Charubin Sławomir

0,15:32

 

50-59 lat                     Kat. J; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

MĘŻCZYŹNI

1.       

Kopacz Antoni

0,15:51

 

60 lat i więcej             Kat. K; Styl dowolny; Dystans 25m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

KOBIETY

1.       

Ciborowska Irena

0,28:00

MĘŻCZYŹNI

1.       

Olszak Stanisław

0,23:89

2.       

Kowalewski Edward

0,27:18

 

 Klasyfikacja – RODZINY      SZTAFETA             Styl – dowolny          Dystans – 4x25 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

CZAS

  1.  

CIBOROWSCY
Sebastian, Bastian, Natan

0:55,44

  1.  

CIBOROWSCY
Fabian, Damian, Hubert

1:00,93

  1.  

CHARUBIN
Sławomir, Rafał, Magdalena

1:04,68

  1.  

GENTEK
Marcin, Magda, Jakub

1:11,40

  1.  

BARTNICCY
Paweł, Hubert, Szymon

1:11,59

  1.  

GOŁAŚ

Wioletta, Aleksandra, Adam)

1:17,55

  1.  

CIBOROWSCY
Irena, Aneta, Itan

1:59,55

  1.  

OLSZAK
Stanisław, Piotr, Ignacy

2:27,68

 

 

GRATULUJEMY!!!

 

Data powstania: poniedziałek, 20 kwi 2009 12:45
Data opublikowania: poniedziałek, 20 kwi 2009 09:51
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2584 razy