Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

WYNIKI XVI PISKIE BIEGI ULICZNE, 28.05.09 R.

 

WYNIKI

XVI PISKICH BIEGÓW ULICZNYCH

PRZEDSZKOLAKI - DZIEWCZĘTA

 
Lp. Nazwisko Imię  
1 Salami Sandra  
2 Leymańczyk Magdalena  
3 Siwik Oliwia Wiktoria  
4 Zadroga Aleksandra  
5 Malczyk Sylwia  
6 Wyszomierska Sandra  
7 Krześniewska Amelia  
8 Lipińska Maja  
9 Makowska Klaudia  
10 Darda Katarzyna  
11 Kunach Urszula  
12 Boguska Aleksandra  
13 Stypułkowska Aleksandra  
14 Majk Aleksandra  
15 Wyszomierska Paulina  
16 Gutowska Maja  
17 Koszewska Wiktoria  
18 Zduńczyk Agata  
       
PRZEDSZKOLAKI - CHŁOPCY  
Lp. Nazwisko Imię  
1 Potaś Martyn  
2 Jankowski Krystian  
3 Poreda Paweł  
4 Zapert Patryk  
5 Mielnicki Konrad  
6 Kuliś Miłosz  
7 Wójcik Jakub  
8 Gołębiewski Samuel  
9 Mielnicki Damian  
10 Rurkowski Igor  
11 Kusiewicz Szymon  
12 Chojnowski Mateusz  
13 Kurpiewski Adrian  
14 Szablak Michał  
15 Lesiński Mateusz  
16 Lubowski Eryk  
17 Wysokiński Maciej  
18 Piankowski Filip  
19 Szmigiel Bartłomiej  
20 Pikuliński Bartosz  
21 Świder Maciej  
22 Świder Piotr  
23 Pupek Jakub  
24 Koprowski Daniel  
25 Szczyrów Konrad  
26 Kryszajtys Kacper  
27 Kałęka Kacper  
28 Hebda Patryk  
29 Pastuszka Oskar  
30 Kuzia Mateusz  
31 Czyżuk Paweł  
32 Postak Kuba  
33 Rodziewicz Szymon  
       
KLASY I-II DZIEWCZĘTA  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Duda Patrycja kl. II
2 Chilińska Joanna SP Liski
3 Kutyłowska Wiktoria SP Trzonki
4 Kowalczyk Karolina SP 4 Pisz
5 Zielosko Wiktoria SP 4 Pisz
6 Prusinowska Oliwia SP 4 Pisz
7 Nosek Aleksandra SP 4 Pisz
8 Stachelek Alicja SP 4 Pisz
9 Kalinowska Gosia GZS Pisz
10 Walankowska Małgosia SP 4 Pisz
11 Kurpiewska Kinga SP 4 Pisz
12 Strawska Patrycja SP 1 Pisz
13 Jurczykowska Natalia GZS Pisz
14 Kosikowska Magdalena SP 4 Pisz
15 Karwowska Klara SP 4 Pisz
16 Mielnicka Wikoria SP 4 Pisz
       
KLASY I-II CHŁOPCY  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Jerominek Jakub SP 4 Pisz
2 Kurządkowski Aleks  
3 Czupryński Simon SP 4 Pisz
4 Banach Karol  
5 Kłos Paweł  
6 Piankowski Przemysław SP 1 Pisz
7 Szmigiel Jakub SP 4 Pisz
8 Hajahmador Michał SP 4 Pisz
9 Bartnicki Mateusz SP 4 Pisz
10 Baczewski Jakub SP 4 Pisz
11 Topka Tomasz SP
12 Sawicki Kacper SP 4 Pisz
13 Zajączkowski Szymon SP 4 Pisz
14 Tuski Oskar SP 4 Pisz
15 Bączek Maciej SP 4 Pisz
16 Jasiński Patryk SP 1 Pisz
17 Charubin Łukasz SP 1 Pisz
18 Zachłowski Krystian SP 4 Pisz
19 Zawalich Nikodem SP 4 Pisz
20 Gulan Wojciech SP 4 Pisz
21 Szczech Hubert SP 4 Pisz
22 Zalewski Damian SP 4 Pisz
23 Skoczeń Szymon SP 4 Pisz
24 Kaczanowski Szymon SP 4 Pisz
25 Daniłowski Seweryn  
       
KLASY III-IV DZIEWCZĘTA  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Chaberek Monika  
2 Homoniec Karolina SP 4 Pisz
3 Kopytek Angelika SP Liski
4 Wyrwas Natalia SP 1 Pisz
5 Laudańska Angelika SP 1 Snopki
6 Kutyłowska Agnieszka SP Trzonki
7 Grabowska Paulina SP 1 Pisz
8 Wysocka Oliwia SP 1 Pisz
9 Bazydło Karolina SP 1 Pisz
10 Szmigiel Aneta SP 1 Pisz
11 Gawryś Karolina SP 1 Pisz
12 Dębkowska Monika SP 4 Pisz
13 Sobiewska Kasia SP 1 Pisz
14 Siwik Patrycja SP 4 Pisz
15 Karwowska Ola SP 1 Pisz
16 Gromadzka Agata GZS Pisz
17 Wojtkiewicz Magda SP 4 Pisz
18 Pawlak Klaudia SP 4 Pisz
19 Sawicka Patrycja SP 4 Pisz
20 Kaczmarczyk Ola SP 1 Pisz
21 Pardej Julita SP Muzyczna
22 Nagórska Ola SP 1 Pisz
23 Kulas Dominika SP 1 Pisz
24 Dąbrowska Karolina SP 1 Pisz
25 Kulikowska Marcysia SP Muzyczna
26 Jerominek Ola SP 4 Pisz
27 Dąbrowska Ula SP 1 Pisz
28 Jerominek Ala SP 4 Pisz
29 Maciuk Monika SP 1 Pisz
30 Leoszewska Izabela SP 1 Pisz
31 Grądzka Magda SP 1 Pisz
32 Skrodzka Natalia SP 1 Pisz
33 Lesińska Klaudia SP 1 Pisz
34 Makuła Izabela SP 1 Pisz
35 Kizling Klaudia SP 1 Pisz
36 Weiss Marta SP 4 Pisz
37 Mroczko Paulina SP 4 Pisz
38 Raczyńska Iza SP 1 Pisz
39 Gąsiorkiewicz Dominika SP 4 Pisz
40 Kłok Ola SP 1 Pisz
41 Cudzewska Alicja SP 1 Pisz
42 Piwowerun Oliwia SP 1 Pisz
43 Wilczak Natalia SP 4 Pisz
44 Kłok Natalia SP 1 Pisz
45 Kuźmicka Sara SP 4 Pisz
46 Szulc Nikola SP 1 Pisz
47 Święszkowska Klaudia SP 1 Pisz
       
KLASY III-IV CHŁOPCY  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Kozłowski Oskar SP 1 Pisz
2 Wysocki Norbert SP 1 Pisz
3 Stasik Bartosz SP 1 Pisz
4 Ziółek Norbert SP 1 Pisz
5 Domżański Kacper SP 1 Pisz
6 Kraus Patryk SP 1 Pisz
7 Sudnorski Dawid SP Trzonki
8 Sawicki Kacper SP 4 Pisz
9 Jakubczyk Tomasz SP Liski
10 Wronowski Albert  
11 Ciborowski Natan  
12 Kuczyński Piotr SP 4 Pisz
13 Duna Patryk SP 1 Pisz
14 Rokuszewski Sebastian SP 1 Pisz
15 Kozioł Konrad SP 1 Pisz
16 Bilski Cezary  
17 Sakowski Szymon SP 1 Pisz
18 Dąbkowski Jakub SP 1 Pisz
19 Gajlewicz Dominik SP 1 Pisz
20 Blok Kuba SP 4 Pisz
21 Nikiel Sebastian SP 1 Pisz
22 Orłowski Michał SP 1 Pisz
23 Bessman Mateusz  
24 Zadroga Damian SP 4 Pisz
25 Szmigiel Patryk SP 1 Pisz
26 Kajko Patryk SP Kumielsk
27 Idasz Michał SP Trzonki
28 Florczyk Dawid SP Kumielsk
29 Malicki Rafał SP 1 Pisz
30 Zalewski Sebastian SP 1 Pisz
31 Górski Krzysztof SP 4 Pisz
32 Miller Przemysław SP 4 Pisz
33 Hołubowicz Adam SP 1 Pisz
34 Jabłoński Patryk SP Muzyczna
35 Płochocki Piotr SP 1 Pisz
36 Malinowski Michał SP Muzyczna
37 Łukasik Paweł SP Muzyczna
38 Marchewka Dawid SP 4 Pisz
39 Domewacki Kamil SP 1 Pisz
40 Wiśniewski Mateusz  
41 Tarasiewicz Paweł SP 1 Pisz
42 Szczech Kamil SP 1 Pisz
43 Chiliński Eryk SP 1 Pisz
44 Krupa Rafał SP 4 Pisz
45 Stefański Wiktor SP 4 Pisz
46 Siwik Bartłomiej SP Muzyczna
47 Szmyt Jakub SP 1 Pisz
48 Zajkowski Szymon SP 1 Pisz
49 Fiertek Szymon SP 4 Pisz
50 Sekściński Konrad SP 1 Pisz
51 Giers Piotr SP 1 Pisz
52 Paliwoda Mateusz SP 4 Pisz
53 Malinowski Michał SP 1 Pisz
54 Podsiat Piotr SP 4 Pisz
55 Jankowski Dawid  
56 Serowik Marcin SP 4 Pisz
57 Laszczkowski Kamil SP 4 Pisz
58 Kozikowski Maciej  
59 Wecik Patryk SP 1 Pisz
60 Olszewski Piotr SP 1 Pisz
61 Łukasik Maciej  
62 Filipowicz Piotr  
63 Alicki Bartek SP 4 Pisz
64 Malinowski Kamil  
65 Makarewicz Szymon  
66 Szymocha Adrian SP Muzyczna
67 Jedynak Maciej SP 1 Pisz
68 Maślarski Wiktor  
       
KLASY V-VI DZIEWCZĘTA  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Chaberek Justyna  
2 Horbacz Klaudia SP 4 Pisz
3 Wesołowska Karolina SP 4 Pisz
4 Polewaczyk Angelika SP 1 Pisz
5 Nicewicz Izabela SP 1 Pisz
6 Wszeborowska Patrycja SP Kumielsk
7 Butler Milena SP 4 Pisz
8 Borkowska Paulina SP 4 Pisz
9 Płocica Patrycja SP 1 Pisz
10 Blok Martyna SP 4 Pisz
11 Supińska Magda SP 1 Pisz
12 Kulikowska Ewelina SP 1 Pisz
13 Lis Milena SP 4 Pisz
14 Podgórska Joanna SP 4 Pisz
15 Smaka Patrycja SP 1 Pisz
16 Balewska Ola SP 1 Pisz
17 Rokuszewska Kamila SP 1 Pisz
18 Bałdyga Roksana SP Trzonki
19 Malinowska Justyna SP 1 Pisz
20 Błaziak Magda SP 1 Pisz
21 Rydel Natalia SP 1 Pisz
22 Konopka Katarzyna SP 1 Pisz
23 Białowarczuk Emilia SP Muzyczna
24 Banach Kinga SP Liski
25 Brzostek Alicja SP 4 Pisz
26 Kaczyńska Roksana SP 4 Pisz
27 Romot Magdalena SP 1 Pisz
28 Krupa Jagoda Kaja SP 1 Pisz
29 Duda Agata SP 1 Pisz
30 Krysiak Róża SP 4 Pisz
31 Matyjas Ola SP 4 Pisz
32 Malinowska Ola SP 4 Pisz
33 Banach Pamela SP 4 Pisz
34 Krysztopik Aleksandra SP 4 Pisz
35 Kuźmicka Natalia SP 1 Pisz
36 Sekścińska Adrianna SP 1 Pisz
37 Zyskowska Marlena SP 1 Pisz
       
KLASY V-VI CHŁOPCY  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Gruszczyński Mateusz SP 2 Pisz
2 Koczaj Kacper SP 1 Pisz
3 Kosakowski Hubert SP Liski
4 Malinowski Michał SP 4 Pisz
5 Niedźwiecki Damian SP 4 Pisz
6 Kołakowski Aleksander SP 4 Pisz
7 Marczak Krzysztof SP Trzonki
8 Lesiewicz Sebastian SP 4 Pisz
9 Podlaski Sebastian  
10 Akus Dawid SP 4 Pisz
11 Jakubczyk Dominik SP Liski
12 Augustynowicz Bartek SP 1 Pisz
13 Pieklik Bartek SP 1 Pisz
14 Kempczyński Oskar SP 1 Pisz
15 Rakuszewski Kamil SP 1 Pisz
16 Kuczyński Mateusz SP 1 Pisz
17 Laudański Patryk  
18 Kuliś Bartłomiej SP Kumielsk
19 Lewandowski Paweł  
20 Charubin Kacper SP 1 Pisz
21 Korzep Konrad SP 4 Pisz
22 Chełchowski Bartosz SP 1 Pisz
23 Murach Dawid SP 4 Pisz
24 Dobrzycki Bartosz SP Muzyczna
25 Korzep Kamil SP 4 Pisz
26 Choroś Jakub SP 1 Pisz
27 Wasilewski Mateusz SP 1 Pisz
28 Krupa Adrian SP 4 Pisz
29 Chiliński Patryk SP 1 Pisz
30 Bałdyga Paweł SP 1 Pisz
31 Witkowski Mateusz SP 1 Pisz
32 Siwik Maciej SP 1 Pisz
33 Szulc Damian SP 1 Pisz
34 Dymczyk Piotr SP 1 Pisz
35 Podbielski Jakub SP 1 Pisz
36 Lachowicz Dominik SP Muzyczna
37 Walulik Patryk  
38 Polakowski Marcin  
39 Bystry Maciek SP 1 Pisz
40 Dopłowski Karol SP Muzyczna
41 Polakowski Konrad SP 1 Pisz
42 Chojnowski Mateusz SP 1 Pisz
43 Hałaburda Patryk SP 2 Pisz
44 Glinka Jan SP Muzyczna
45 Jedynak Michał SP 1 Pisz
46 Filipowicz Łukasz  
47 Idasz Mateusz SP Trzonki
48 Kowalczyk Radek SP 2 Pisz
49 Koprowski Adam SP 1 Pisz
50 Grala Andrzej SP 1 Pisz
51 Pupek Maciej SP 4 Pisz
52 Radoch Patryk SP 1 Pisz
53 Zachłowski Michał SP Muzyczna
54 Just Czarek SP 1 Pisz
55 Parda Krzysztof SP 1 Pisz
56 Górski Szymon SP 1 Pisz
57 Krawczyk Michał SP 1 Pisz
58 Narewski Damian SP 1 Pisz
       
GIMNAZJUM - DZIEWCZĘTA  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Gutowska Katarzyna ZS Drygały
2 Rudnik Iwona Gimn 1 Pisz
3 Trzcinka Magdalena ZS 1 Pisz
4 Przyborowska Urszula ZS 1 Pisz
5 Gawryś Paulina ZS 1 Pisz
6 Piwowarska Marlena ZS 1 Pisz
7 Modzelewska Anika ZSK Pisz
8 Surowik Klaudia GZS Pisz
9 Dąbrowska Marta ZS 1 Pisz
10 Gromadzka Katarzyna ZS 1 Pisz
11 Szczyrów Emilia ZS 1 Pisz
12 Kozioł Aleksandra GZS Pisz
13 Jankowska Karolina ZS 1 Pisz
14 Siemion Zuzanna ZS 1 Pisz
15 Pupek Karolina Gimn 1 Pisz
16 Kowalczyk Anna GZS Pisz
17 Potaś Ewelina ZS 1 Pisz
18 Żebrowska Karolina ZS 1 Pisz
19 Maciejewska Małgorzata GZS Pisz
20 Gąsiorkiewicz Natalia ZS 1 Pisz
21 Sidorowicz Sandra ZS 1 Pisz
22 Kujewska Justyna ZS 1 Pisz
23 Zalewska Aleksandra ZS 1 Pisz
24 Tomaszewska Natalia Gimn 2 Pisz
25 Banach Paulina ZSK Pisz
26 Florczyk Emilia ZS 1 Pisz
27 Serowik Patrycja ZSK Pisz
28 Zielińska Marta ZSK Pisz
29 Baszanowska Weronika ZSK Pisz
30 Kania Katarzyna GZS Pisz
31 Szkaradzińska Paulina GZS Pisz
32 Kowalewska Kornelia GZS Pisz
33 Skrodzka Dominika GZS Pisz
34 Krzyżanowska Magdalena GZS Pisz
35 Karwowska Karolina GZS Pisz
36 Barańska Karolina ZSK Pisz
37 Filipkowska Natalia ZSK Pisz
38 Łajewska Katarzyna GZS Pisz
39 Łagodzińska Marzena ZSK Pisz
40 Kulesza Agnieszka ZSK Pisz
41 Olszewska Izabela ZSK Pisz
42 Baranowska Aleksandra ZSK Pisz
43 Sznajder Anna ZS 1 Pisz
GIMNAZJUM - CHŁOPCY  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Dąbrowski Rafał 2
2 Barnisz Jakub  
3 Jasiński Paweł Gimn 1 Pisz
4 Ochnia Mateusz Gimn 1 Pisz
5 Mamedor Emil Gimn 1 Pisz
6 Dębek Konrad Gimn 2 Pisz
7 Mierzejewski Marcin ZSK Pisz
8 Gruszczyński Artur Gimn 2 Pisz
9 Mielewczyk Jakub ZSK Pisz
10 Wąs Tomasz  
11 Rudnik Adam Gimn 1 Pisz
12 Olszewski Karol  
13 Szkaradziński Mateusz ZSK Pisz
14 Filipkowski Marcin Gimn 1 Pisz
15 Filipkowski Kamil Gimn 1 Pisz
16 Kliszajtys Dawid  
17 Lesiński Krystian Gimn 1 Pisz
18 Waszkiewicz Mariusz Gimn 1 Pisz
19 Banach Adam Gimn 1 Pisz
20 Kowalczyk Marcin Gimn 1 Pisz
21 Augustynowicz Michał Gimn 1 Pisz
22 Chmura Sebastian  
23 Grala Sebastian Gimn 2 Pisz
24 Laszczowski Kamil Gimn 1 Pisz
25 Jastrzębski Michał Gimn 1 Pisz
26 Perkowski Piotr Gimn 1 Pisz
27 Alicki Krzysztof Gimn 1 Pisz
28 Zakrzewski Patryk Gimn 1 Pisz
29 Sawicki Kamil ZSK Pisz
30 Kałęka Maciej Gimn 1 Pisz
31 Laskowski Jakub ZSK Pisz
32 Laszkowski Krystian  
33 Ciborowski Bastian Gimn 1 Pisz
34 Skrodzki Krzysztof  
35 Kowalczyk Aleksander Gimn 2 Pisz
36 Borak Oskar ZSK Pisz
37 Krupka Tomasz ZSK Pisz
38 Zybura Tomasz Gimn 2 Pisz
39 Komosa Michał ZSK Pisz
40 Mordasewicz Jakub Gimn 2 Pisz
41 Olender Kamil ZSK Pisz
42 Alicki Piotr ZSK Pisz
43 Góralczyk Sebastian Gimn 2 Pisz
44 Glazer Maciej  
45 Rogiński Piotr  
46 Ptak Mateusz Gimn 2 Pisz
47 Krawczyk Patryk Gimn 1 Pisz
48 Jaksino Bartek Gimn 2 Pisz
49 Syty Adam Gimn 1 Pisz
50 Wysocki Konrad  
51 Wnęta Szymon  
52 Nikiel Patryk Gimn 1 Pisz
53 Grabowski Patryk Gimn 1 Pisz
54 Kobuz Dawid  
55 Badysiak Piotr Gimn 1 Pisz
56 Brzostek Dawid  
57 Sobiewski Bartłomiej  
58 Świetlak Mariusz Gimn 1 Pisz
59 Czubełek Damian  
60 Podsiad Marcin  
61 Kachel Marcin Gimn 1 Pisz
62 Ruszczyk Emil  
63 Konopka Sylwester  
64 Saciłowski Kacper  
       
PONADGIMNAZJALNE - dziewczęta  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Kurpiewska Żaneta ZSO Pisz
2 Rudnik Jolanta  
3 Żęgota Dominika  
4 Rydel Ewelina ZSZ Pisz
5 Antoniak Ewelina ZSO Pisz
6 Krysiak Magdalena ZSO Pisz
7 Orłowska Paulina ZSO Pisz
8 Góralczyk Magdalena ZSZ Pisz
9 Żebrowska Agnieszka ZSZ Pisz
10 Szafran Anna ZSO Pisz
11 Bukowska Paulina ZS 1 Pisz
12 Pupek Beata ZS 1 Pisz
       
PONADGIMNAZJALNE - chłopcy  
Lp. Nazwisko Imię Szkoła
1 Dębek Krystian ZSZ Pisz
2 Banach Łukasz ZS 1 Pisz
3 Kowalczyk Mateusz ZS 1 Pisz
4 Jóźwik Łukasz ZSK Pisz
5 Hejduk Adrian ZS
6 Wronowski Dawid  
7 Szyszkowski Paweł ZSO Pisz
8 Białowarczuk Grzegorz ZS Leśnych
9 Parda Adrian  
10 Magiera Dariusz ZSK Pisz
11 Kalwejt Jacek ZS 1 Pisz
12 Wasilewski Paweł ZS 1 Pisz
13 Olszewski Piotr ZS Leśnych
14 Filipkowski Piotr  
15 Sawicki Rafał ZS Leśnych
16 Czarnecki Paweł ZS Leśnych
17 Nazar Łukasz ZSZ Pisz
18 Sulima Grzegorz ZSK Pisz
19 Gabora Dominik ZSK Pisz
       
OPEN - kobiety  
Lp. Nazwisko Imię  
1 Kluzińska Magdalena  
2 Białowarczuk Anna  
       
OPEN - mężczyźni  
Lp. Nazwisko Imię  
1  Wroński  Rafał  
2  Karpowicz  Adrian  
3  Makarewicz  Marek  
4 Szymański Łukasz  
       
RODZINY  
Lp. Nazwisko Imię  
1  Białowarczuk Anna  
    Emilia  
    Grzegorz  
Data powstania: poniedziałek, 1 cze 2009 11:07
Data opublikowania: poniedziałek, 1 cze 2009 11:27
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 4986 razy