Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

20 Piskie Biegi Uliczne

PRZEDSZKOLAKI - DZIEWCZĘTA

 

Lp.

Nazwisko

Imię

 

1

WIERCISZEWSKA

WIKTORIA

 

2

TRZCINA

JULIA

 

3

MŁYNARCZYK

MAŁGORZATA

 

4

WOJSIAT

KARINA

 

 

PRZEDSZKOLAKI - CHŁOPCY

 

Lp.

Nazwisko

Imię

 

1

MALINOWSKI

ADRIAN

 

2

KOSAKOWSKI

MIŁOSZ

 

3

SIEJ

MICHAŁ

 

4

RYBKA

KRZYSZTOF

 

5

SYTA

FRANCISZEK

 

6

OGRODNIK

KACPER

 

7

KURZĄTKOWSKI

KORNEL

 

 

KLASY I-II DZIEWCZĘTA

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

KOPYTEK

ANNA

SP LISKI

 

2

SZCZECH

WANESA

GZS Pisz

 

 

KLASY I-II CHŁOPCY

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

RASZCZYK

PIOTR

 

2

KAPELAŃSKI

MATEUSZ

SP 4 Pisz

 

3

CIBOROWSKI

ITAN

SP 4 Pisz

 

4

MŁYNARCZYK

DAWID

 

5

ZYŚK

ADRIAN

SP 4 Pisz

 

 

KLASY III-IV DZIEWCZĘTA

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

DŁUGOZIMA

ALEKSANDRA

SP 1 Pisz

 

2

KOCZAJ

KINGA

SP 1 Pisz

 

3

KURZĄTKOWSKA

KINGA

GZS Pisz

 

4

WSZOŁEK

DOMINIKA

SP 1 Pisz

 

5

KUNACH

URSZULA

SP 1 Pisz

 

6

POLAKOWSKA

PATRYCJA

SP 1 Pisz

 

7

STACHELEK

KINGA

SP 1 Pisz

 

8

TADRA

WIKTORIA

SP 1 Pisz

 

9

JASIŃSKA

KAROLINA

SP 1 Pisz

 

10

KACZMARCZYK

IZABELA

SP 1 Pisz

 

11

TOMASZEWICZ

PAULINA

SP 2 Pisz

 

12

BUGNACKA

NATALIA

GZS Pisz

 

13

DZIEDZIC

AMELIA

SP 1 Pisz

 

14

MORZE

WIKTORIA

GZS Pisz

 

15

PIELOCH

KATARZYNA

SP LISKI

 

16

PRUSIŃSKA

MARTYNA

GZS Pisz

 

17

BYTNER

PATRYCJA

SP 2 Pisz

 

18

TEODORCZYK

JULIA

GZS Pisz

 

19

RASZCZYK

PATRYCJA

 

20

FARYJ

SANDRA

SP 2 Pisz

 

21

SADOWSKA

OLIWIA

GZS Pisz

 

22

PIASKOWSKA

ROKSANA

SP LISKI

 

 

KLASY III-IV CHŁOPCY

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

POREDA

KACPER

SP LISKI

 

2

PIANKOWSKI

FILIP

SP 1 Pisz

 

3

CHARUBIN

MACIEJ

SP 1 Pisz

 

4

GRABOWSKI

JAKUB

SP 2 Pisz

 

5

BORKOWSKI

PAWEŁ

SP 4 Pisz

 

6

CHARUBIN

BARTEK

SP 1 Pisz

 

7

WÓJTOWICZ

JAKUB

SP 4 Pisz

 

8

SZMAGIER

LUDWIK

GZS Pisz

 

9

PŁOCHOCKI

MARCIN

SP 1 Pisz

 

10

POLKOWSKI

DAMIAN

SP 2 Pisz

 

11

ZAWADZKI

KAMIL

SP 4 Pisz

 

12

FILIPKOWSKI

KORNELIUSZ

SP 1 Pisz

 

13

SZCZYRÓW

KONRAD

SP 1 Pisz

 

14

POSTEK

JAKUB

SP 2 Pisz

 

15

GRAJKO

MIKOŁAJ

SP 4 Pisz

 

16

MYŚLIŃSKI

KACPER

SP 4 Pisz

 

17

KOZŁOWSKI

MATEUSZ

SP 2 Pisz

 

18

KAŁĘKA

KACPER

SP 2 Pisz

 

19

SMAGAŁA

BARTŁOMIEJ

SP LISKI

 

20

CZERNIAK

KACPER

SP 1 Pisz

 

21

KOŁAKOWSKI

KONRAD

SP 2 Pisz

 

22

NOWICKI

DANIEL ADAM

SP 2 Pisz

 

23

SZLESZYŃSKI

SP 1 Pisz

 

24

SZEWCZAK

SZYMON

SP 4 Pisz

 

25

MIECZKOWSKI

ARTUR

SP 4 Pisz

 

26

CYMANOWSKI

MATEUSZ

SP 2 Pisz

 

27

PARDA

KAMIL

SP 1 Pisz

 

28

ZYŚK

PATRYK

SP 1 Pisz

 

29

SOKOŁOWSKI

KRZYSZTOF

SP 1 Pisz

 

30

PARDA

MATEUSZ

SP 1 Pisz

 

 

KLASY V-VI DZIEWCZĘTA

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

CHROSTOWSKA

MARTYNA

SP 1 Pisz

 

2

WIŚNIEWSKA

EMILIA

SP 1 Pisz

 

3

GOBCEWICZ

OLIWIA

SP 1 Pisz

 

4

PUCYK

NATALIA

SP 1 Pisz

 

5

BAZYDŁO

JULIA

SP 1 Pisz

 

6

HAJAHMADOU

EMILIA

SP 4 Pisz

 

7

PARDA

GABRIELA

SP 4 Pisz

 

8

SIOK

KAMILA

SP 4 Pisz

 

9

PRUSINOWSKA

KLAUDIA

SP 4 Pisz

 

10

SMAKA

KAMILA

SP 4 Pisz

 

11

KŁOS

KAROLINA

SP 1 Pisz

 

12

CHODNICKA

KAROLINA

SP 4 Pisz

 

13

KACZMARCZYK

JULITA

SP 1 Pisz

 

14

ŻABICKA

EWA

SP 1 Pisz

 

15

PLONA

NATALIA

SP 1 Pisz

 

16

BAKUŁA

NATALIA

GZS Pisz

 

17

KOPYTEK

SANDRA

SP LISKI

 

18

LIPIŃSKA

MAJA

SP LISKI

 

19

WÓJTOWICZ

KLARA

SP 4 Pisz

 

20

ŻULIŃSKA

EWELINA

SP LISKI

 

21

MACIUK

NATALIA

SP 4 Pisz

 

22

KIEŁCZEWSKA

PAULINA

SP 1 Pisz

 

23

WIESZOMIERSKA

SANDRA

SP 1 Pisz

 

24

KALINOWSKA

MAŁGORZATA

SP 4 Pisz

 

25

TOPKA

ROKSANA

SP 1 Pisz

 

26

WIELK

PAULINA

GZS Pisz

 

27

TURSKA

WERONIKA

GZS Pisz

 

28

SZCZECH

WIKTORIA

GZS Pisz

 

29

PAWELCZYK

BEATA

SP 1 Pisz

 

30

NAREWSKA

NATALIA

SP 1 Pisz

 

31

GIETEK

ROKSANA

GZS Pisz

 

32

NAGÓRKA

NATALIA

SP 1 Pisz

 

33

HERMANOWSKA

WIOLETA

SP 1 Pisz

 

34

GRABOWSKA

WERONIKA

SP 1 Pisz

 

35

HERMANOWSKA

EWA

SP 1 Pisz

 

36

KOWALCZYK

AGATA

SP 1 Pisz

 

 

KLASY V-VI CHŁOPCY

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

KOWALEWSKI

RADOSŁAW

SP 4 Pisz

 

2

DŁUGOZIMA

PATRYK

SP 1 Pisz

 

3

MILEWSKI

JAKUB

SP 1 Pisz

 

4

WÓJTOWICZ

ALAN

SP 1 Pisz

 

5

MALINOWSKI

SEBASTIAN

SP 4 Pisz

 

6

SAMUL

MACIEJ

SP 4 Pisz

 

7

NIEDŹWIEDZKI

JAKUB

SP 4 Pisz

 

8

KACZYŃSKI

MATEUSZ

SP 4 Pisz

 

9

DOBROWOLSKI

WIKTOR

SP LISKI

 

10

BOGDAŃSKI

ŁUKASZ

SP LISKI

 

11

CHEŁCHOWSKI

DAMIAN

SP 1 Pisz

 

12

BANACH

MATEUSZ

SP 2 Pisz

 

13

SIWIK

SZYMON

SP 4 Pisz

 

14

WÓJCIK

JAKUB

SP 2 Pisz

 

15

LESIŃSKI

PATRYK

SP 1 Pisz

 

16

GÓRSKI

TOMASZ

SP 1 Pisz

 

17

KULIŚ

MIŁOSZ

SP 1 Pisz

 

18

NICEWICZ

KACPER

SP 1 Pisz

 

19

LOTKOWSKI

KRYSTIAN

SP 4 Pisz

 

20

RUCHAŁA

EMIL

SP LISKI

 

21

MAJEWSKI

BARTOSZ

SP 4 Pisz

 

22

WACHOWSKI

PAWEŁ

SP 1 Pisz

 

23

POREDA

PAWEŁ

SP LISKI

 

24

KRYSZCZUK

HUBERT

SP 1 Pisz

 

25

POLKOWSKI

SEBASTIAN

SP 4 Pisz

 

26

FLOREK

ALAN

SP 1 Pisz

 

27

WĄDOŁOWSKI

KRZYSIEK

SP 1 Pisz

 

28

WOLANOWSKI

JAKUB

SP 4 Pisz

 

29

ARNISTA

RAFAŁ

SP 4 Pisz

 

30

ŁAZARCZYK

PATRYK

SP 1 Pisz

 

31

KOBESZKO

HUBERT

SP 1 Pisz

 

32

CHARUBIN

ŁUKASZ

SP 1 Pisz

 

33

WASZKIEWICZ

BARTEK

SP 1 Pisz

 

34

KAMIŃSKI

HUBERT

SP 4 Pisz

 

35

TURSKI

JAKUB

SP 4 Pisz

 

36

BUCZYŃSKI

MATEUSZ

SP 1 Pisz

 

37

CURYŁO

MARIUSZ

SP 1 Pisz

 

38

ZADROGA

FABIAN

SP 1 Pisz

 

39

DRABENT

DAWID

SP 4 Pisz

 

40

FIERTEK

JAKUB

SP 4 Pisz

 

41

SADLIK

JAKUB

SP 1 Pisz

 

42

PIELOCH

SZYMON

SP 1 Pisz

 

43

LESZCZYŃSKI

MIKOŁAJ

SP 4 Pisz

 

44

ŁABĘDŹ

JAKUB

SP 4 Pisz

 

45

KAMIŃSKI

KACPER

SP 4 Pisz

 

46

ROGIŃSKI

PAWEŁ

SP 4 Pisz

 

47

PIASKOWSKI

KRYSTIAN

SP LISKI

 

48

PODGÓRSKI

MICHAŁ

SP 2 Pisz

 

49

SENDROWSKI

MACIEJ

SP 2 Pisz

 

50

SADLICKI

ŁUKASZ

SP 4 Pisz

 

51

ZADROGA

SZYMON

SP 2 Pisz

 

52

PISARSKI

JAKUB

SP 4 Pisz

 

53

GALANEK

IGOR

SP 2 Pisz

 

54

JANKOWSKI

KRYSTIAN

SP LISKI

 

 

GIMNAZJUM - DZIEWCZĘTA

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

JANKOWSKA

JUSTYNA

Gimn 1 Pisz

 

2

PIELOCH

ROKSANA

Gimn 1 Pisz

 

3

WIŚNIEWSKA

PATRYCJA

ZS 1 Pisz

 

4

OKOŁOWSKA

ALEKSANDRA

GIM 2 Pisz

 

5

NAGÓRKA

ALEKSANDRA

Gimn 1 Pisz

 

6

KACZYŃSKA

JUSTYNA

GIM 2 Pisz

 

7

WOLANOWSKA

MATA

GIM 2 Pisz

 

8

WOLANOWSKA

MAŁGORZATA

GIM 2 Pisz

 

9

SAWICKA

NATALIA

GIM 2 Pisz

 

10

CHARUBIN

WIKTORIA

ZS 1 Pisz

 

11

BAZYDŁO

KAROLINA

ZS 1 Pisz

 

12

KOBUS

LUIZA

GIM 2 Pisz

 

13

ZYBURA

URSZULA

GIM 2 Pisz

 

14

KALINOWSKA

MARIA

GIM 2 Pisz

 

15

Kowalczyk

KAROLINA

GIM 2 Pisz

 

16

ULIANOWICKA

JULIA

GIM 2 Pisz

 

17

MAKOWSKA

JULIA

GIM 2 Pisz

 

 

GIMNAZJUM - CHŁOPCY

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

TYSZKA

KONRAD

GIM 2 Pisz

 

2

KOZIOŁ

KONRAD

GIM 2 Pisz

 

3

KRAUS

PATRYK

Gimn 1 Pisz

 

4

CIBOROWSKI

NATAN

GIM 2 Pisz

 

5

SUCHORSKI

DAWID

Gimn 1 Pisz

 

6

MROZOWSKI

MATEUSZ

Gimn 1 Pisz

 

7

MARCINKIEWICZ

BARTOSZ

GIM 2 Pisz

 

8

DRĘŻEK

KRYSTIAN

Gimn 1 Pisz

 

9

BYSTRY

ADRIAN

GIM 2 Pisz

 

10

WAŚKIEWICZ

PATRYK

GIM 2 Pisz

 

11

SZCZECH

PATRYK

Gimn 1 Pisz

 

12

BĄK

RAFAŁ

Gimn 1 Pisz

 

13

ZALEWSKI

DAMIAN

GIM 2 Pisz

 

14

WYSOCKI

DARIUSZ

GIM 2 Pisz

 

15

PIEKLIK

MICHAŁ

GIM 2 Pisz

 

16

ROGOWSKI

MATEUSZ

GIM 2 Pisz

 

17

CHARUBIN

KAMIL

GIM 2 Pisz

 

18

ZUCHWALSKI

MATEUSZ

Gimn 1 Pisz

 

19

STACHELEK

DANIEL

Gimn 1 Pisz

 

20

SZMIGIEL

KACPER

GIM 2 Pisz

 

 

PONADGIMNAZJALNE - dziewczęta

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

BANACH

KINGA

 

 

PONADGIMNAZJALNE - chłopcy

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

 

1

PAJEK

AMADEUSZ

II LO

 

 

OPEN - kobiety

 

Lp.

Nazwisko

Imię

 

1

PRZYBOROWSKA

URSZULA

 

2

RASZCZYK

IWONA

 

 

OPEN - mężczyźni

 

Lp.

Nazwisko

Imię

 

1

SIWIK

DAWID

 

2

WÓJTOWICZ

PRZEMYSŁAW

 

3

RUMIŃSKI

KRZYSZTOF

NAJSTARSZY BIEGACZ

 

20 PISKIE BIEGI ULICZNE, 29.05.2014r.

 

I. Cel

· Upowszechnienie kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy i Miasta Pisz oraz Powiatu Piskiego.

· Popularyzacja biegów masowych.

II. Organizatorzy

· Urząd Miejski w Piszu

· Starostwo Powiatowe w Piszu

· Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

· Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Piszu

III. Współorganizatorzy

· Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piszu

· Komenda Powiatowa Policji w Piszu

· Powiatowy Zarząd Dróg w Piszu

IV. Termin i miejsce

· Biegi zostaną zorganizowane w dniu 29 maja 2014r. o godz. 1000 w Piszu

· Start – Meta Stadion Miejski w Piszu

V. Uczestnictwo i zgłoszenia

· W biegu mogą uczestniczyć mieszkańcy Miasta i Gminy Pisz i Powiatu.

· Przedszkolaki.

· Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

· Zawody zostaną przeprowadzone w kategoriach wiekowych:

Lp.

Kategorie uczestników

Dystans

Pętla

1.

Przedszkolaki

chłopcy, dziewczęta

100 m

 

2.

Kl. I-II

chłopcy, dziewczęta

400 m

1 mała

3.

Kl. III-IV

chłopcy, dziewczęta

700 m / 500 m

1 mała/ 2 małe

4.

Kl. V-VI

chłopcy, dziewczęta

1000 m / 700 m

1 duża/ 2 małe

5.

Gimnazjum

chłopcy, dziewczęta

2000 m / 1000 m

2 duże/ 1 duża

6.

Szkoły Ponadgimnazjalne

chłopcy, dziewczęta

2000 m / 3000 m

2 duże/ 3 duże

7.

Open

Kobiety, mężczyźni

2000 m / 3000 m

2 duże/ 3 duże

 

Zgłoszeń mogą dokonywać :

· Osoby prywatne,

· Przedszkola,

· Szkoły,

· Kluby sportowe,

· Uczniowskie kluby sportowe,

· Instytucje,

· Zakłady pracy.

TERMIN ZGŁOSZEŃ do dnia 28 maja 2014 roku, na adres: M-GOSiR Pisz
ul. Mickiewicza 2
12-200 Pisz, p. Jerzy Malczyk

VI. Trasa biegu

Stadion Miejski - ul. Mickiewicza 2 - ul. Polna - ul. Mickiewicza

VII. Program zawodów

Godz. 1000 uroczyste otwarcie z udziałem gości i władz samorządowych

Godz. 1030 I bieg (przedszkolaki)

II bieg (dziewczęta kl. I-II)

III bieg (chłopcy kl. I-II)

IV bieg (dziewczęta kl. III-IV)

V bieg (chłopcy kl. III-IV)

VI bieg (dziewczęta kl. V-VI)

VII bieg (chłopcy kl. V-VI)

VIII bieg (dziewczęta – gimnazjum)

IX bieg (chłopcy – gimnazjum)

X bieg (dziewczęta – szkoły Ponadgimnazjalne)

XI bieg (chłopcy – szkoły Ponadgimnazjalne)

XII bieg (otwarty – juniorki, seniorki, seniorzy)

VIII. Nagrody

· Miejsce: I-III medale i dyplomy,

· Nagrody: nagrody rzeczowe w drodze losowania

 

IX. Postanowienia końcowe

· Uczestników biegów obowiązują karty startowe. Za przygotowanie kart startowych odpowiadają podmioty zgłaszające. Organizator zabezpiecza karty startowej dla uczestników biegu otwartego (dorośli).

· Uczestnicy biegu startują na własną odpowiedzialność. Dzieci i młodzież szkolna jest zobowiązana do posiadania zgody rodziców na start w zawodach.

· Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie imprezy.

· Zawodników obowiązują stroje sportowe (koszulka, spodenki).

· Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga główny organizator i sędzia główny zawodów.

Data powstania: poniedziałek, 19 maj 2014 08:53
Data opublikowania: poniedziałek, 19 maj 2014 09:00
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 2523 razy