Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

OTWARTE MISTRZOSTWA PŁYWACKIE - KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

 

OTWARTYCH MISTRZOSTW PŁYWACKICH

MGOSiR PISZ,  MOS PISZ

z dnia 05.02.2009 r.

rozegranych na pływalni MG OSiR w Piszu

 

 

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW  -  Małgorzata Niedźwiedzka

 

 

I.       FINAŁY

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta 5 lat i młodsi

 

1.Katarzyna Darda                                                                                                   0:19,72

2.Elżbietka Witkiewicz                                                                                            0:24,59

3.Adrianna Biedrzycka                                                                                            0:28,52

4.Natalia Wierzbowska                                                                                            0:30,39

5.Aleksandra Olszewska                                                                                          0:45,66

 

15 m stylem dowolnym chłopcy 5 lat i młodsi

 

1.Klaudiusz Gleba                                                                                                    0: 22,82

2.Romek Olszak                                                                                                       0:27,94

3.Łukasz Bessman                                                                                                    0:29,97

4.Aleksander Ustaszewski                                                                                       0:34,71

5.Itan Ciborowski                                                                                                    0:39,65

6.Michał Piątek                                                                                                        0:40,77

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta  kl. „O”

 

1.Wiktoria Mieczkowska                                                                                         0:21,02

2.Wiktoria Ryzińska                                                                                                 0:28,14

3.Paulina Wyszomierska                                                                                          0:55,71

 

15 m stylem dowolnym chłopcy- I klasa

 

1.Paweł Grabowski                                                               SP Muzyczna Pisz      0:16,61

2.Konrad Rurkowski                                                            SP 2 Pisz                    0:16,70

3.Stanisław Olszak                                                                SP Muzyczna Pisz      0:18,24

4.Piotr Darda                                                                        SP 1 Pisz                    0:21,04

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta - I klasa

 

1.Sylwia Olizarowicz                                                            SP 1 Pisz                    0:11,21

2.Julia Gardocka                                                                   SP Muzyczna Pisz      0:11,31

3.Natasza Plona                                                                    SP 4 Pisz                    0:13,68

4.Julia Bessman                                                                     Gdańsk                       0:18,48

 

25 m stylem dowolnym dziewczęta  - II klasa

 

1.Julia Olachno                                                                     SP 2 Pisz                    0:22,26

2.Paulina Rurkowska                                                            SP 2 Pisz                    0:25,33

3.Kinga Plona                                                                       SP 1 Pisz                    0:27,93

4.Karolina Bajno                                                                   SP 2 Pisz                    0:29,39

5.Wiktoria Arciszewska                                                                                           0:30,02

6.Kinga Drągowska                                                              SP 2 Pisz                    0:30,17

7.Alicja Jankowska                                                               SP Muzyczna Pisz      0:33,02

8.Zuzanna Szymczyk                                                            SP Snopki                   0:33,55

9.Wiktoria Kożan                                                                  SP 2 Pisz                    0:37,36

 

 

25 m stylem dowolnym chłopcy - II klasa

 

1.Mikołaj Piątek                                                                    SP Muzyczna Pisz      0:21,45

2.Jakub Gentek                                                                     SP Kocioł Duży         0:23,52

3.Krystian Alicki                                                                   SP 2 Pisz                    0:24,24

4.Jakub Kuliś                                                                        SP Muzyczna Pisz      0:28,08

5.Patryk Piotrowski                                                              SP 2 Pisz                    0:30,13

6.Jakub Szmigiel                                                                   SP 4 Pisz                    0:31,49

7.Konrad Sucharski                                                              SP Trzonki                  0:32,20

8.Brandon Piotr Gołaś                                                          SP 1 Pisz                    0:39,95

9.Ignacy Olszak                                                                    SP Muzyczna Pisz      0:37,36

10.Kajetan Grabiec                                                               SP 2 Pisz                    0:57,24

 

25 m stylem grzbietowym dziewczęta - III klasa

 

1.Michalina Jurska                                                                SP 1 Pisz                    0:25,45

2.Magda Domańska                                                              SP 4 Pisz                    0:27,44

3.Kaudia Rybka                                                                    SP Trzonki                  0:31,36

4.Kamila Kania                                                                     SP 4 Pisz                    0:33,51

5.Wiktoria Kotowska                                                            SP 1 Pisz                    0:38,41

6.Karolina Kozłowska                                                          SP 4 Pisz                    0:42,33

7.Klaudia Sulewska                                                              SP 2 Pisz                    0:48,77

 

25 m stylem grzbietowym chłopcy – III klasa

 

1.Mateusz Bessman                                                           SP 2 Pisz                    0:24,14

2.Damian Skrodzki                                                            SP 4 Pisz                    0:25,44

3.Szymon Żuliński                                                             SP 1 Pisz                    0:27,94

4.Damian Kania                                                                 SP 4 Pisz                    0:30,07

 

25 stylem dowolnym dziewczęta – III klasa

 

1.Klaudia Rybka                                                                SP Trzonki                  0:24,56

2.Michalina Jurska                                                             SP 1 Pisz                    0:25,05

3.Wiktoria Charubin                                                          SP 1 Pisz                    0:26,07

4.Aleksandra Kopacz                                                         SP 4 Pisz                    0:26,83

5.Magda Domańska                                                           SP 4 Pisz                    0:26:90

6.Wiktoria Kotowska                                                         SP 1 Pisz                    0:30,61

7.Aleksandra Młynarczyk                                                  SP 1 Pisz                    0:31,55

8.Karolina Karwowska                                                      SP 4 Pisz                    0:31,72

9.Alicja Jerominek                                                             SP 4 Pisz                    0:32,15

10.Natalia Szczech                                                             SP 2 Pisz                    0:34,26

11.Klaudia Sulewska                                                         SP 2 Pisz                    0:36,04

12.Sara Kuźnicka                                                               SP 4 Pisz                    0:47,06

 

25 m stylem dowolnym chłopcy – III klasa

 

1.Mateusz Bessman                                                           SP 2 Pisz                    0:20,83

2.Piotr Kuczyński                                                                                                  0:22,22

3.Albert Cwaliński                                                             SP Białystok               0:22,76

4.Michał Idasz                                                                   SP Trzonki                  0:23,27

5.Szymon Żuliński                                                             SP 1 Pisz                    0:23,61

6.Piotr Olszewski                                                               SP 1 Pisz                    0:27,64

7.Damian Skrodzki                                                            SP 4 Pisz                    0:27,65

8.Daniel Stachelek                                                             SP 4 Pisz                    0:29,28

9.Paweł Borkowski                                                            SP 2 Pisz                    0:41,04

        

25 m stylem grzbietowym chłopcy - IV klasa

 

1.Igor Plona                                                                          SP 4 Pisz                    0:22,43

2.Dawid Sucharski                                                                SP Trzonki                  0:26,07

3.Kamil Malinowski                                                              SP 4 Pisz                    0:34,77

4.Maciej Łukasik                                                                   SP 4 Pisz                    0:47,27

5.Patryk Jabłoński                                                                 SP Muzyczna Pisz      0:18,43 Zrz.

6.Natan Ciborowski                                                              SP 4 Pisz                    0:18,06 Zrz.

 

25 m stylem grzbietowym dziewczęta - IV klasa

 

1.Anna Żebrowska                                                                SP Ruciane                 0:27,71

2.Weronika Zuzga                                                                 SP 4 Pisz                    0:28,21

3.Ola Jerominek                                                                    SP 4 Pisz                    0:28,78

4.Magdalena Bialik                                                               SP Kocioł Duży         0:32,99

5.Wiktoria Frączkowska                                                       SP 4 Pisz                    0:37,49

6.Daria Ryzińska                                                                   SP Muzyczna Pisz      0:20,43 Zrz.

7.Dominika Filipkowska                                                       SP 1 Pisz                    0:24,05 Zrz.

 

25 m stylem dowolnym dziewczęta – IV klasa

 

1.Dominika Filipkowska                                                       SP 1 Pisz                    0:18,25

2.Julita Pardej                                                                       SP Muzyczna Pisz      0:21,28

3.Monika Laszkowska                                                          SP 1 Pisz                    0:22,91

4.Anna Żebrowska                                                                SP Ruciane                 0:25,18

5.Ola Jerominek                                                                    SP 4 Pisz                    0:25,56

6.Natalia Mielnicka                                                               SP Muzyczna Pisz      0:26,06

7.Magdalena Bialik                                                               SP Kocioł Duży         0:27,10

8.Wiktoria Frączkowska                                                       SP 4 Pisz                    0:33,19

9.Patrycja Grabiec                                                                 SP 2 Pisz                    0:33,48

10.Weronika Zuzga                                                               SP 4 Pisz                    0:38,49

11.Daria Ryzińska                                                                 SP Muzyczna Pisz      0:17,25 Zrz.

 

25 m stylem dowolnym chłopcy – IV klasa

 

1.Szymon Zajkowski                                                            SP 1 Pisz                    0:18,20

2.Igor Plona                                                                          SP 4 Pisz                    0:18,68

3.Dawid Sucharski                                                                SP Trzonki                  0:19,86

4.Jakub Plona                                                                        SP Muzyczna Pisz      0:22,99

5.Bartłomiej Kozioł                                                               SP Trzonki                  0:31,52

6.Kamil Malinowski                                                              SP 4 Pisz                    0:34,69

7.Maciej Łukasik                                                                   SP 4 Pisz                    0:34,96

8.Natan Ciborowski                                                              SP 4 Pisz                    0:14,68 Zrz.

9.Patryk Jabłoński                                                                 SP Muzyczna Pisz      0:15,49 Zrz.

                                                          

50 m stylem grzbietowym dziewczęta  - V klasa

 

1.Weronika Domańska                                                          SP 4 Pisz                    0:50,32

2.Wanessa Zolich                                                                  SP 2 Pisz                    1:04,29

3.Weronika Szmyt                                                                SP 4 Pisz                    1:10,44

4.Gabriela Kucharska                                                            SP 4 Pisz                    1:11,45

 

50m stylem grzbietowym chłopcy – V klasa

 

1.Mateusz Szymanowski                                                      SP 2 Pisz                    1:05,93

2.Sebastian Ustaszewski                                                       SP 4 Pisz                    1:45,40

 

50 m stylem dowolnym dziewczęta – V klasa

 

1.Weronika Domańska                                                          SP 4 Pisz                    0:45,21

2.Magdalena Krauze                                                             SP 2 Pisz                    1:02,54

3.Weronika Szmyt                                                                SP 4 Pisz                    1:08,80

4.Gabriela Kucharska                                                            SP 4 Pisz                    1:09,29

5.Wanessa Zolich                                                                  SP 2 Pisz                    1:11,06

 

50 m stylem dowolnym chłopcy – V klasa

 

1.Robert Świerszcz                                                               SP Muzyczna Pisz      0:43,77

2.Szymon Bartnicki                                                              SP 4 Pisz                    0:44,34

3.Mateusz Szymanowski                                                      SP 2 Pisz                    0:51,42

4.Sebastian Ustaszewski                                                       SP 4 Pisz                    1:06,42

5.Karol Święconek                                                                SP 2 Pisz                    1:17,95

 

 

50 m stylem grzbietowym dziewczęta – VI klasa

 

1.Klaudia Horbacz                                                                SP 4 Pisz                    0:53,25

2.Emilia Białowarczuk                                                          SP Muzyczna Pisz      1:08,27

 

 

50 m stylem grzbietowym chłopcy – VI klasa

 

1.Mateusz Idasz                                                                    SP Trzonki                  1:04,61

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt – VI klasa

 

4.Emilia Białowarczuk                                                          SP Muzyczna Pisz      1:09,94

 

50 m stylem dowolnym chłopcy – VI klasa

 

1.Hubert Bartnicki                                                                SP 4 Pisz                    0:41,79

2.Marek Pawłowski                                                              SP 2 Pisz                    0:44,52

3.Mateusz Idasz                                                                    SP Trzonki                  0:50,06

4.Natan Ciborowski                                                                                                 0:32,76 Zrz

5.Patryk Jabłoński                                                                                                    0:33,35 Zrz.

 

Najlepszy zawodnik – Mateusz Bessman ( Puchar ufundował Starosta Piski )

 

Najlepsza zawodniczka – Weronika Domańska ( Puchar ufundował Burmistrz Miasta Pisz )

 

 

W Otwartych Mistrzostwach Pływackich  MOS Pisz startowało 99 dzieci z 10 szkół podstawowych i młodsi. Gratulujemy!

 

 

                                                                                             

Data powstania: poniedziałek, 9 lut 2009 08:48
Data opublikowania: poniedziałek, 9 lut 2009 10:40
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 5155 razy