Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Klasyfikacja po III kolejce

Po III kolejce

 

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

 

1

Czerniafka

3

7

28

3

2

1

0

25

 

2

Leo Team

3

7

22

2

2

1

0

20

 

3

FC Jeże

3

7

11

6

2

1

0

5

 

4

Jagodne

3

6

12

6

2

0

1

6

 

5

Bomir Media Expert

3

6

9

3

2

0

1

6

 

6

Drago

2

6

7

3

2

0

0

4

 

7

Warszawska

3

6

7

8

2

0

1

-1

 

8

Snopki

3

4

11

9

1

1

1

2

 

9

Kompserwis.pl

3

3

5

9

1

0

2

-4

 

10

Gałczyniak

3

3

4

8

1

0

2

-4

 

11

Młode Wilki

3

3

4

8

1

0

2

-4

 

12

Telmex

3

1

3

20

0

1

2

-17

 

13

Turowo Duże

3

1

4

32

0

1

2

-28

 

14

Junior Team

2

0

4

7

0

0

2

-3

 

15

Belpax Junior

2

0

2

9

0

0

2

-7

 

 

 

42

60

133

133

18

6

18

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

Lp.

Strzelcy

bramki

 

1

Błażej Gutowski

11

 

53

Rafał Koszewski

1

 

2

Mateusz Kierznowski

9

 

54

Łukasz Rejmentowski

1

 

3

Marcin Blok

4

 

55

Cezary Szmigiel

1

 

4

Rafał Poniatowski

4

 

56

Tomasz Chorosz

1

 

5

Rafał Czarnecki

3

 

57

Marek Kuna

1

 

6

Damian Zach

3

 

58

Mateusz Galanek

1

 

7

Piotr Żbikowski

3

 

59

Łukasz Waszkiewicz

1

 

8

Łukasz Maciejewski

3

 

60

Arkadiusz Wiśniewski

1

 

9

Radek Laszkowski

3

 

61

Adam Waszkiewicz

1

 

10

Marek Waszkiewicz

3

 

62

Przemysław Wójtowicz

1

 

11

Krystian Chudzik

3

 

63

Tomasz Zakrzewski

1

 

12

Tomasz Kakowski

3

 

64

Paweł Wasiulewski

1

 

13

Marcin Rejmentowski

3

 

65

Aleksander Kowalczyk

1

 

14

Konrad Dębek

2

 

66

Sebastian Owsianko

1

 

15

Aleksander Lipowski

2

 

67

Rafał Dobrowolski

1

 

16

Tomasz Duda

2

 

68

Dominik Wieczorek

1

 

17

Karol Szymanowski

2

 

69

Adam Skrzecz

1

 

18

Cezary Wesołowski

2

 

70

Paweł Barański

1

 

19

Paweł Kowalczyk

2

 

 

 

132

 

20

Piotr Kowalczyk

2

 

 

 

 

 

21

Konrad Romachow

2

 

 

 

 

 

22

Ernest Wygnał

2

 

Żółte kartki

 

23

Patryk Zach

2

 

1

Radek Laszkowski (Bomir Media Expert)

1

 

24

Mariusz Mogilski

2

 

2

Damian Zach (FC Jeże)

1

 

25

Grzegorz Malinowski

2

 

3

Przemysław Owczarczyk (FC Jeże)

2

 

26

Mirosław Choiński

2

 

4

Artur Kropiewnicki (Bomir Media Expert)

1

 

27

Norbert Choiński

2

 

 

 

 

 

28

Norbert Wysokiński

2

 

Czerwone kartki

 

29

Sebastian Poświata

2

 

1

Dawid Kliszajtys (Junior Team)

1

 

30

Daniel Papież

2

 

 

 

 

 

31

Artur Gruszczyński

2

 

Samobójcze bramki

 

32

Łukasz Barański

2

 

1

Warszawska

1

 

33

Krzysztof Czerwiński

2

 

 

 

 

 

34

Krystian Dębek

1

 

 

 

 

 

35

Marcin Ptak

1

 

 

 

36

Adam Sztachański

1

 

 

 

 

 

37

Paweł Owczarczyk

1

 

 

 

 

 

38

Bartłomiej Karpowicz

1

 

 

 

 

 

39

Daniel Szymaniak

1

 

 

 

 

 

40

Maciej Jerominek

1

 

 

 

 

 

41

Rafał Trześniewski

1

 

 

 

42

Jacek Kalwejt

1

 

 

 

 

 

43

Karol Buczyński

1

 

 

 

 

 

44

Nr 10 (Telmex)

1

 

 

 

45

Paweł Dymiński

1

 

 

 

 

 

46

Artur Malinowski

1

 

 

 

 

 

47

Karol Domurat

1

 

 

 

 

 

48

Marcin Stodulski

1

 

 

 

 

 

49

Marcin Kibitlewski

1

 

 

 

 

 

50

Jakub Brakoniecki

1

 

 

 

 

 

51

Konrad Wysocki

1

 

 

 

 

 

52

Patryk Krawczyk

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   
01.12.2012    
Sporządził: Małgorzata Chylińska
Data powstania: wtorek, 4 gru 2012 12:44
Data opublikowania: wtorek, 4 gru 2012 13:07
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1446 razy