Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

KLASYFIKACJA PO XI RUNDZIE- F I N A Ł !

Po XI kolejce

Lp.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Stracone bramki

Zw.

Remis

Porażka

Wynik

1

Czerniafka

10

25

37

24

8

1

1

13

2

Młode Wilki

10

23

31

14

7

2

1

17

3

Jagodne

10

22

41

19

7

1

2

22

4

Warszawska

10

21

36

9

6

3

1

27

5

Drago

10

17

32

22

5

2

3

10

6

Statom

10

16

32

22

5

1

4

10

7

Snopki

10

13

24

36

4

1

5

-12

8

Wyzwolenia

10

9

29

47

3

0

7

-18

9

FC Jeże

10

6

23

41

2

0

8

-18

10

Gałczyniak

10

4

15

28

1

1

8

-13

11

Junior Team

10

3

17

55

1

0

9

-38

 

 

 

159

317

317

49

12

49

0

 

 

Lp.

Strzelcy

Bramki

 
 

1

Malinowski Grzegorz

14

 

2

Waszkiewicz Marek

13

 

3

Biedrzycki Andrzej

11

 

4

Gutowski Błażej

10

 

5

Trześniewski Rafał

9

 

6

Koszewski Rafał

9

 

7

Żbikowski Piotr

8

 

8

Nosek Radosław

8

 

9

Poświata Sebastian

7

 

10

Kierznowski Mateusz

7

 

11

Czerniak Damian

7

 

12

Galanek Mateusz

7

 

13

Skrzecz Łukasz

6

 

14

Dębek Krystian

6

 

15

Blok Marcin

6

 

16

Krawczyk Patryk

5

 

17

Waszkiewicz Łukasz

5

 

18

Rejmentowski Łukasz

5

 

19

Jastrzębski Michał

5

 

20

Maciejewski Łukasz

5

 

21

Kalwejt Jacek

5

 

22

Zach Patryk

5

 

23

Romachow Konrad

5

 

24

Owczarczyk Przemek

4

 

25

Mięsak Łukasz

4

 

26

Kowalczyk Piotr

4

 

27

Kakowski Tomasz

4

 

28

Pikóra Wojciech

4

 

29

Gruszczyński Artur

4

 

30

Dębek Konrad

4

 

31

Chudzik Krystian

4

 

32

Wiśniewski Karol

4

 

33

Choiński Norbert

3

 

34

Malinowski Artur

3

 

35

Kuna Marek

3

 

36

Rejmentowski Marcin

3

 

37

Borzymowski Mariusz

3

 

38

Wysokiński Norbert

3

 

39

Sobiewski Kamil

3

 

40

Zaczkowski Sebastian

3

 

41

Korwek Kamil

3

 

42

Dobrowolski Rafał

3

 

43

Duda Sylwester

3

 

44

Makowski Kamil

3

 

45

Głowacki Maciej

3

 

46

Jędra Kamil

3

 

47

Biernat Grzegorz

3

 

48

Czerwiński Krzysztof

2

 

49

Sokołowski Mateusz

2

 

50

Zaczkowski Hubert

2

 

51

Waszkiewicz Adam

2

 

52

Obrycki Adam

2

 

53

Skrzecz Adam

2

 

54

Sztrom Bartłomiej

2

 

55

Samul Rafał

2

 

56

Kowalczyk Aleksander

2

 

57

Ladziński Mateusz

2

 

58

Buczyński Karol

2

 

59

Zaczkowski Adrian

2

 

60

Mogilski Mariusz

2

 

61

Ziętek Mariusz

2

 

62

Krystjaniak Mariusz

2

 

63

Jakubczyk Patryk

2

 

64

Waszkiewicz Tadeusz

2

 

65

Stodulski Marcin

2

 

66

Gruszczyński Rafał

2

 

67

Żbikowski Łukasz

2

 

68

Romachow Mateusz

1

 

69

Wasiulewicz Paweł

1

 

70

Remiszewski Rafał

1

 

71

Rudnicki Witold

1

 

72

Galanek Kamil

1

 

73

Cichy Rafał

1

 

74

Kibitlewski Adrian

1

 

75

Owsianko Sebastian

1

 

76

Łajewski Paweł

1

 

77

Pyć Michał

1

 

78

Makowski Łukasz

1

 

79

Jurczykowski Mateusz

1

 

80

Kuna Adam

1

 

81

Rumiński Łukasz

1

 

82

Kowalczyk Mateusz

1

 

83

Ulążka Kamil

1

 

84

Remiszewski Łukasz

1

 

85

Barański Paweł

1

 

86

Owczarczyk Paweł

1

 

87

Ptak Marcin

1

 

88

Gruszczyński Mateusz

1

 

89

Banach Adrian

1

 

 

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ

Duda Bartłomiej (FC Jeże)

 

KRÓL STRZELCÓW

Grzegorz Malinowski (Wyzwolenia)

NAJLEPSZY ZAWODNIK

Nosek Radosław (Młode Wilki)

DUŻYNA FAIR PLAY

Junior Team

 

 

 

 

 

 

 

 

27.02.2012

 

 

 

Sporządził: Małgorzata Chylińska

 

 

 

 

 

             

 

Data powstania: wtorek, 28 lut 2012 10:35
Data opublikowania: wtorek, 28 lut 2012 11:48
Opublikował(a): Wojciech Stawecki
Zaakceptował(a): Wojciech Stawecki
Artykuł był czytany: 1843 razy